Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

"Zakochane" pary w lesie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 climatius

climatius

Dumny Forumowicz

• Members
  • 304 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 17:04

Mieliście moze taka sytuacje, ze jedziecie na trening, przejazdzke do lasu czy w polna droge i spotykacie w zakarkowanym samochodzie parę w niedwuznacznej sytuacji?
Ja miałem tak dzisiaj, pojechalem do lasu pobrudzic sie troche blotkiem, wjeżdzam w leśną drogę i widze zaparkowany przy drodze samochod a w nim "baraszkująca" para...
Czy czesto sie Wam zdarza widziec cos takiego?
Bo dla mnie to jest troche dziwne.. Ja rozumiem, ze czasem potrzeba jest silna, ale zeby tak przy drodze...

#2 comatose

comatose

Stały Bywalec

• Members
  • 959 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 17:27

Bo pobaraszkować w lesie można w ramach walki z nudą ;] kto nigdy nie baraszkował w lesie przegrał życie :P

Co do śmiesznych sytuacji w Bieszczadach bladym świtem, ze znajomymi spotkaliśmy "turystę" stawiającego klocka do potoku, hahah myślałem, że się oleje ze śmiechu :D

Kolega opowiadał jak nad zalewem na rybach był - mówi, że wchodzi w zarośla żeby się rozbić z tymi swoimi akcesoriami a tam jakiś dziadek ogląda kaczki i marszczy freda :D
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.

#3 czapli

czapli

Dumny Forumowicz

• Members
  • 384 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 18:33

o baraszkujących parach słyszałem ale o klocku do strumienia i marszczeniu freda napalając sie na kaczki nie hahahaha
Dołączona grafika

#4 Jack Rzeznik

Jack Rzeznik

Stały Bywalec

• Members
  • 841 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 18:41

Ja raz capłem baraszkująca sie pare w lesie w takim odludziu jak by gdzie ja zawsze lubie brykac, powiedzialem, ze maja sobie nie przeszkadzac i sobie pocislem dalej ; p A co do kloca w stroumien tez nie slyszalem X D hahaha

#5 Qlu

Qlu

Wtajemniczony

• Members
  • 1007 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 18:55

ja miałem taką sytuacje ale że para za piękna nie była to nie był to ciekawy widok niestety ;p

#6 wolf

wolf

Dumny Forumowicz

• Members
  • 220 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 19:28

hee mi nigdy sie nic takiego nie zdażyło ale ja szose trenuje wic sie nie dziwie
Kolarstwo to najtrudniejsza dyscyplina sportu nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem kolarstwo to sztuka cierpienia
Dołączona grafika

#7 norbiA2

norbiA2

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 54 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 20:26

To się nazywa obcowanie z naturą :D

#8 Ma4Ti

Ma4Ti

Wtajemniczony

• Members
  • 1380 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 20:32

Z lekcji biologii w terenie napewno się więcej wyniesie :D Nas w podstawówce też zabierali na wycieczki xD

#9 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 20:45

Ja często przejeżdżam oboko @edit - tanich kobiet co stoją w lasach obok jezdni ^^ .

Użytkownik asx edytował ten post 25 wrzesień 2008 - 21:37

#10 Ma4Ti

Ma4Ti

Wtajemniczony

• Members
  • 1380 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 21:25

Nie ładnie mówić/pisać "dziwki" :P Mozna to zastapić np. poprzez "Panny lekkich obyczajów" ;) :P

#11 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 21:38

Nie ładnie mówić/pisać "dziwki" :P Mozna to zastapić np. poprzez "Panny lekkich obyczajów" ;) :P

Spoko już poprawione :) . No ale prościej jest nazywać rzeczy po imieniu :P .

#12 climatius

climatius

Dumny Forumowicz

• Members
  • 304 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 22:10

Ja to sie tylko tak zastanawiam, przeciez to taki troche stres, ze moze ktos tamtedy przechodzic, albo przejezdzac wlasnie.. I jak tu czeprac przyjemnosc z "akcji" kiedy sie ogladasz za siebie patrzac czy nikt nie idzie...

#13 comatose

comatose

Stały Bywalec

• Members
  • 959 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 23:52

Tutaj chodzi o adrenalinę,walkę z rutyną - tak samo jak pary kochające się na plaży - im przeszkadzają tylko ziarenka piasku ;]

#14 irus

irus

Wtajemniczony

• Members
  • 1811 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 03:51

Tutaj chodzi o adrenalinę,walkę z rutyną - tak samo jak pary kochające się na plaży - im przeszkadzają tylko ziarenka piasku ;]

:pna plaży mi się zdażyło a potem jak wracałem z wody to zobaczyłem że parawan nam prześwituje pod światło. ktoś miał kino:D
panie stojące przy drodze można nazwac np. "stokrotki". w mojej rodzinie ktoś tak kiedyś palnął. jakiś wujek chyba. marszczyć freda na kaczki?-ornitood kurcze na maksa:D

#15 Granats

Granats

Wtajemniczony

• Members
  • 1836 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 05:49

pytanie czy to ąz tak silna potrzeba że to robia w lesie?? Potrzeba zawsze jest silniejsza od ludzkiego mózgu xD a pozatym ta pani w aucie to dziwka , doklądniej leśny ssak, lub tirówa. Nie taka z prowincji - burdelu ;X

#16 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8174 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 07:47

Koło mojej działki jest zajazd dla takich. Zawsze potem trzeba sprzątać bo leżą te i inne rzeczy..;) chociaż ci co bawią sie w samochodzie to przeważnie lale z dresami, czyli jeżdżąca głupota.
Dołączona grafikareBike.pl serwis rowerowy Rzeszów

#17 climatius

climatius

Dumny Forumowicz

• Members
  • 304 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 09:16

Kundello, to gdzie Ty masz ta dzialke? Na Rochu?:P Bo slyszalem, ze tam tez sie odbywaja takie spotkania towarzyskie...

#18 BOMB-L

BOMB-L

Stały Bywalec

• Members
  • 837 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 09:29

Dobry temat :D
Ja akurat byłem 3 razy świadkiem takiej sytuacji, ale tylko 2 razy na rowerze...
Raz przechodząc z kumplami leśną drogą (taką, jak np. przed następną wsią) i zauważyliśmy samochód, drzwi otwarte, a ze środka różnego rodzaju odgłosy :D zareagowaliśmy śmiechem :D Następnym razem już jechałem rowerem i powoli robiło się ciemno... wyjeżdżając dość szybko z zakrętu zauważyłem parę w... Polonezie (!) :D Ledwie wyhamowałem przed przednim zderzakiem... a oni spojrzeli się na mnie tak, jakbym to ja był bardziej nietypowym zjawiskiem na tej drodze :D
www.photoblog.pl/bomb1991

www.picasaweb.google.com/bbbombel

http://thebomb.digart.pl/

www.astraklub.pl

#19 comatose

comatose

Stały Bywalec

• Members
  • 959 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 10:46

Kundello, to gdzie Ty masz ta dzialke? Na Rochu?:P Bo slyszalem, ze tam tez sie odbywaja takie spotkania towarzyskie...

Na Rochu zakochanych par było tyle, że samochody stały jeden za drugim ;] ale teraz postawili tam zakaz postoju :|

#20 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2092 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 11:47

Hmm... latem jak przejeżdżałem leśną dość szeroką drogą leżała guma+opakowanie+instrukcja i coś co można nazwać prowizorycznym łożem.. dobrze było widać co się tam działo-ślady na ziemi itd. Jakieś 400m od mojego domu jest lasek, w którym było kiedyś łóżko przyczepione do drzewa tak z 2,5 metra nad ziemią, resztę sobie dopiszcie;]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych