Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Met Volo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JaczaQ

JaczaQ

Stały Bywalec

• Members
  • 591 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 15:45

Dołączona grafika

OD PRODUCENTA:
Kask szosowy wykonany w technologii In-molding. Wewnętrzne wkładki wyściełające z antyalergicznego materiału mocowane przy pomocy rzepów umożliwiających wypranie lub wymianę. Odblaskowa nalepka z tyłu kasku. Dopasowanie: system Safe-T Lite, zatrzaskowe klamry z blokadą przesuwu pozwalające dopasować boczne paski. Posiada 19 otworów wentylacyjnych.

* Waga: 260g
* Rozmiar: uniwersalny (54-61cm)
* Cena: 149 zł.

ODE MNIE:
Kask typowo szosowy co za tym idzie lekki. Wentylacja sprawdza się, w każdych warunkach o czym mogłem się już wielokrotnie przekonać. Posiada 19 otworów wentylacyjnych (Z przodu, z tyłu i po bokach). Według mnie jest to ilość w zupełności wystarczająca. Ładny design, powłoka bardzo gładka. Szczególnie przydatne okazują się odblaski z tyłu kasku, po zmroku, na ruchliwej drodze. Wkładki można w prosty sposób wymienić bądź wyprać. Technologia In- molding, charakteryzuje się niską wagą, wytrzymałością i dobrą wentylacją produkowanych kasków. Rozmiar uniwersalny 54- 61 cm. Dopasowanie do kształtu głowy przy pomocy system Safe-T Lite, dzięki czemu idealnie leży na głowie. Klamry posiadają blokadę przesuwu dzięki czemu nie ma możliwości przesuwu. Nie posiada daszka, jednak nie zapominajmy o tym, że jest to kask na szosę. Jedyną wadą może być brak siatki przeciw owadom, jednak w takim przypadku cena byłaby wyższa.

PODSUMOWUJĄC:
+ Niska waga.
+ Doskonała wentylacja.
+ Odblaskowe nalepki z tyłu kasku.
+ Wymienne wkładki.
+ In- molding.
+ Safe-T Lite.

+/- Brak daszka.

- Brak siatki przeciw owadom.

Kask wart swojej ceny. Szczerze polecam!

#2 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 13:26

Również mam ten kask, dodam tylko że nie czuć go jakoś specjalnie na głowie, można zapomnieć że jedzie się w kasku :)
Wkładki dostarczane razem z kaskiem do wymiany po dwóch intensywnych sezonach.

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#3 wolf

wolf

Dumny Forumowicz

• Members
  • 220 postów

Napisano 30 czerwiec 2009 - 09:07

Mogę prości, żebyś sfotografował swój kask i wstawił zdjęcia na forum lub mi wysłał na e mail igorf1@op.pl, bo zastanawiam się nad kupnem tego kasku.
Kolarstwo to najtrudniejsza dyscyplina sportu nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem kolarstwo to sztuka cierpienia
Dołączona grafika

#4 JaczaQ

JaczaQ

Stały Bywalec

• Members
  • 591 postów

Napisano 30 czerwiec 2009 - 13:45

Mogę prości, żebyś sfotografował swój kask i wstawił zdjęcia na forum lub mi wysłał na e mail igorf1@op.pl, bo zastanawiam się nad kupnem tego kasku.

Oczywiście, nie ma problemu. Fotki świeżo zrobione, po wyczerpującym wypadzie. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak masz jakieś pytania, pisz.
Pozdrawiam
  • wolf lubi to

#5 wolf

wolf

Dumny Forumowicz

• Members
  • 220 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 14:47

Wielkie dzięki za zdjęcia, z neta go zamawiałeś czy kupowałeś w sklepie
Kolarstwo to najtrudniejsza dyscyplina sportu nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem kolarstwo to sztuka cierpienia
Dołączona grafika

#6 JaczaQ

JaczaQ

Stały Bywalec

• Members
  • 591 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 07:51

Wielkie dzięki za zdjęcia, z neta go zamawiałeś czy kupowałeś w sklepie

Ja akurat zamawiałem go z jakiejś stronki. Wtedy kosztował więcej, ostatnio widziałem bodajże w PRO Sporcie, nawet za 129 zł więc bardzo tanio jak na taki kask. Rozejrzeć się. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych