Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[SIODEŁKO] Specialized BG Comfort

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 18:02

Masa: ponad 400g
Cena: 100zł

Siodło któego nie można pomylić z żadnym innym, ma po środku i z tyłu dziurę wielką jak krater który pamięta wyginięcie dinozaurów, co wygląda trochę dziwnie. Same siodło jest bardzo ciężkie, wyżej wymieniony krater zmniejsza trochę masę. Siodło jest bardzo wygodne, dziś przejechałem na nim 30 km nie odczułem żadnego zmęczenia tylnej części ciała, krater zapewnia doskonałą wentylację jak w kabriolecie "wiatr we............:P" Choć przeznaczeniem siodła jest miasto, z powodzeniem jeżdzę po bardzo szybkich odcinkach w lesie, Wbrew pozorom siodło wcale nie jest miękkie jak kanapa, gdyby nie duża masa raczej bym nie myślał o rozstaniu się z nim, ale jednak zostanę, wygląda niestandartowo.;] Jak przebolejesz 200g w stosunku do innych siodeł to polecam.

Załączone pliki

• Boo, asx i Scott lubią to

#2 Boo

Boo

Wtajemniczony

• Members
  • 1770 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 18:11

jak w kabriolecie "wiatr we............:P"

... włosach? ;P

Wygląda niesztampowo, do tego urologicznie przyjazne wycięcie... Ale 100 zł za ciężką kanapę to mocna przesada, ciekawe ile z tego przypada na samo logo Specialized ;)
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą że ją znaleźli" T. Pratchett

#3 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 19:00

Chciałbym dodać że jak na razie pojawiły się na siodle lekki otarcia, po kilku tysiącach kilometrów, głównie od muru o który czasem się opiera, jednak raczej nie poszycie się nie rozerwie. Siodło sprawia wrażenie naprawdę dobrze zrobionego. Porównując choćby do Wheeler Comp, które bardzo szybko podarło się po bokach. Na dodatek siodło jest bardzo przyjemne w dotyku. To chyba już wszystko;).... Poza materiałami, ale na razie nie dojrzałem szczegółów.(Dodam później)

#4 endrju771

endrju771

Stały Bywalec

• Members
  • 513 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 19:06

Chciałbym dodać że jak na razie pojawiły się na siodle lekki otarcia, po kilku tysiącach kilometrów

dziś przejechałem na nim 30 km

Czy tylko ja dostrzegam tu jakąś niejasność?

#5 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 19:15

Owszem, siodło mam od dawna, ale przede mną użytkował je mój ojciec, który przejechał na nim dużo kilometrów. Kiedy rower dostałem przejechałem na nim kilkaset kilometrów i odstawiłem na 2 lata, teraz kiedy się nim zająłem znów jeżdżę na nim i wyrażam swoją opinię. Siodło jest widoczne na zdjęciach mojego roweru w odpowiednim dziale.

#6 endrju771

endrju771

Stały Bywalec

• Members
  • 513 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 20:26

Rozumiem, zwracam honor ;)

#7 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 22:56

Dziś miałem śmieszną sytuację. Próbowałem podjechać z jednej strony do kiosku zastawionego Van'em, lecz się nie udało, po drodze usyszałem fajne siodełko, ale nie wiedziałem że to do mnie. Byłem w Podkowie Leśnej, a tam czasem spotyka się ciekawe rowery. Podjeżdżam z drugiej strony, staje i czekam aż babka w kiosku łaskawie otworzy okienko, ale ma mnie w d......, układa tytoń w środku. W międzyczasie podszedł do mnie dzieciak koło 8 roku życia albo młodszy, niższy od poziomu na jakim ustawione mam siodełko i tekst:
-Fajne ma pan siodełko. Znaczy śmieszne, ma takie dziwne wycięcie na środku(i maca bez pytania siodełko;])
-Na to że się cieszę i tyle, poszedł sobie;]

#8 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 19 wrzesień 2008 - 19:11

Wróciłem z deszczu, o ile otwór jest fajny jak jest sucho to teraz przez niego leci całe błoto i woda....

#9 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 24 wrzesień 2008 - 19:16

No to może jeszcze powiesz że zarywałeś na siodełko, oprócz małych dzieci, jakieś panienki:D
"W życiu warto jest robić coś ciekawego."

#10 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 24 wrzesień 2008 - 19:16

Mała, zobacz ile przestrzeni potrzebuję żeby zmieścić....:P

#11 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 00:05

Nie wiem co jest grane, ale nagle siodło zaczęło być niewygodne, tyłek boli już po paru kilometrach, czuć głównie zakończenie siodła(czyli to co najbardziej z tyłu), chyba jego lekkie odchylenie do tyłu-zmiana kąta pomoże.

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.
Specjalizacja: ASP.NET-MVC 5

#12 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8453 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 00:41

Widocznie coś tam się wygniotło...ja mam zawsze taką zasadę że dziób siodła ma być skierowany dokładnie na stery. Zawsze jest wtedy wygodnie.

u1549y2014v4.gif

#13 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 22:48

Wystarczyło przesunąć 1,5-2 cm do tyłu i jest znów jak było :)

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.

#14 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 18:04

SPRZEDAM

http://www.bikeforum...ead.php?t=15248

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych