Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

ścieżki w Wawie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 rollo_tomassi

rollo_tomassi

Dumny Forumowicz

• Members
  • 185 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 21:01

Jedyny rarytas to cannondale scalpel na leftym za jedyne 33 tys :D

Czy ten Scalpel różni się od poniższego czymś jeszcze oprócz ceny, czy tylko sama metryczka urodzenia uprawnia do podniesienia ceny o 20 tys? :)
http://www.bikekatal...dale.Scalpel.3/

#42 Mrs_Sil

Mrs_Sil

Stały Bywalec

• Validating
  • 633 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 21:18

Zrobił się mały OT i zaraz moderatorzy nas pogonią. Cały rower na targach był na innym osprzecie ofkors :D

#43 rollo_tomassi

rollo_tomassi

Dumny Forumowicz

• Members
  • 185 postów

Napisano 15 marzec 2011 - 18:12

no to żeby zakończyć ów delikatny ot zapytam czy widać było, w weekend, na mieście, jakieś rowerowo-drogowe inwestycje? Ja odnotowałem pojawienie się pieszo-rowerowej drogi nad brzegiem Wisły, po praskiej stronie, spod Mostu Poniatowskiego do wiaduktu nad Portem Praskim. Traska krótka ale widoki sympatyczne :) Jeśli udałoby się przedłużyć ją na południe, chociażby do trasy łazienkowskiej, było by pięknie! :D

#44 Domi_nika

Domi_nika

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 13:02

Mam małe pytanko - czy da się wjechać na most Gdański jadąc z Bielan wzdłuż Wisły? Tak by go przejechać i bez targania roweru po schodach? W zeszłym roku nie zdążyłam sprawdzić....

#45 adm

adm

Dumny Forumowicz

• Members
  • 480 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 15:15

Mam małe pytanko - czy da się wjechać na most Gdański jadąc z Bielan wzdłuż Wisły? Tak by go przejechać i bez targania roweru po schodach? W zeszłym roku nie zdążyłam sprawdzić....

Podjazd jest tylko po drugiej stronie Wisłostrady (trzeba chwilę postać na światłach). Jakiś rok temu wybudowano tam drogę rowerową, która prowadzi na most.

This signature is UNDER CONSTRUCTION

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych