Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

2w1 trenażer i bagażnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Koxiu

Koxiu

Wtajemniczony

• Members
  • 1515 postów

Napisano 04 lipiec 2008 - 16:29

Co sadzicie o takich wynalazkach:

http://allegro.pl/it..._najtaniej.html

Ma ktos jakies doswiadczenia z takimi hybrydami:confused:

Czy moze po prostu kupic bagaznik i trenazer osobno?:)

#2 vanhelsing

vanhelsing

Dumny Forumowicz

• Members
  • 474 postów

Napisano 04 lipiec 2008 - 19:15

Ja mam taki bagażnik rowerowy - ale zwykły, bez żadnych dodatków w stylu trenażer itp. Spisuje się dobrze, dwa rowery mozna spokojnie załadować na sedana czy też kombi. Do tego nie stawiają tyle oporów co bagażniki na dachach oraz jesteśmy spokojni, gdy przejeżdżamy przez niskie mosty :P
V-max: 76,3km/h
Max. dystans w 1 dzień: 235,49 km

#3 Koxiu

Koxiu

Wtajemniczony

• Members
  • 1515 postów

Napisano 04 lipiec 2008 - 20:30

no wlasnie kolega mial taka przygode ze pojechal nad morze, przejechal cala Polske i gdy wjezdzal do garazu pod hotelem zapomnial o rowerkach na dachu i... dach samochodu mial co najmniej dziwny ksztalt :D a z rowerkami tez bylo nie najlepiej - wiec wole bagaznik na klape :)

#4 mrsz

mrsz

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 41 postów

Napisano 04 lipiec 2008 - 21:15

Jak bagażnik to tylko na klapę - praktyczny i nie zmienia ci tak areodynamiki samochody jak ten na dach. Jedyną wadą może być to, że jak załadujesz bagażnik do pełna i jeszcze doczepisz rowerki to może strasznie tył siąść.
Sam używam takiego na cztery rowery, ale jest też wersja na trzy i dwa. Ze swojego jestem całkowicie zadowolony, rowery zakłada się wygodnie, podczas jazdy wszystko jest stabilne nic się nie obija czy trzeszczy. Ogólnie Thule to firma warta polecenia.
I jeszcze jeden plus - możesz je kupić w Sączu, do tego taniej niż na allegro(tez na 4 rowery kosztował ok 420zł), jutro spytam taty w którym sklepie go znalazł to napiszę;)

A bagażnik razem z trenażerem, no cóż... jakoś nie przekonuje mnie taka multizadaniowość. Jest na nim dużo elementów, które mogą odpaść, złamać się, albo po prostu robić za dużo hałasu podczas jazdy.
  • Koxiu lubi to
Author Basic Vmax: 71km/h max dst: 170km

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych