Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jesteś nowy na forum? Przywitaj sie :)

cześć nowy pokaz rowerowy pokazy rowerowe przywitaj przywitanie user użytkownik witam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1166 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kolarka

Kolarka

Dumny Forumowicz

• Members
  • 208 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 19:02

Elo :o ja tu noo.. juz ze 2 tygodnie albo wiecej jestem no ale jeszcze sie nie witalem xd JESTEM TOMEK! mam 14 lat to moj pierwszy sezon na rowerze o rowerach malo wiem ale dzieki wam wiem duuuzo wiecej niz wiedzialalem jak nic nie wiedzialem... hmmm : O no i dzieki wam stalem sie "specem" od rowerow w mojej budzi xP jak jakies rowery kupuja czy czesci to zawsze mnie biora xP i wogule jestescie kohani :o i ten... no duzo sie nauczylem od was i chcialem przy okazji WSZYSTKIM podziekowac za pomoc i ze mi wszystko pokazaliscie :)

#22 ahmet

ahmet

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 11 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 07:06

witam wszystkich na imię mam Krystian, trochę późno sie przedstawiam ale jakoś mi się zapomniało...

#23 advesarius

advesarius

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 19:27

Hej :) Jestem Marek witam wszystkich maniaków rowerowych :D

#24 Hans

Hans

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 52 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 19:55

Witam jestem Dawid z Tarnowskich Gór, jeżdże już od dawna, ale tak na serio to śmigam od roku ( udało sie zarobić na dobry rower :P). Robie dużo kilometrów, ale niestety sam :/ :P

#25 gieraczek

gieraczek

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 32 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 20:27

Cześć tu Adam z Poznania Witam wszystkich !

Jestem na forum od wczoraj, ale już dosyć dużo przeczytałem, macie fajne pomysły:D Na forum wpisałem się, ponieważ mam problem z moim amortyzatorem olejno- sprężynowym- Manitou Axel Super Lockout (http://www.manitou.c...php?id=1&uid=35) kupiłem go razem z rowerem niecałe 3 miesiące temu ale nie chce go reklamować bo może być dużo kłopotu a tak w ogóle to został bym pozbawiony roweru na jakieś 2- 3 tygodnie. Amortyzator chodzi gorzej niż mój stary RST Capa. Jak można go wyczyścić, jak go naoliwić, ile może kosztować jego naprawa w sklepie ? Proszę o informacje :confused: na e- mail: gieraczek@op.pl

#26 michu17

michu17

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 53 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 23:05

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Michał, mam 17 lat i jestem z Łodzi, posiadam Krossa Hexagona V3. Jeżdżę na rowerze od kiedy pamiętam, głównie asfalt, choć czasem poszaleję w lesie :D.

#27 Miko laj

Miko laj

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 5 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 22:31

Mariusz z Łodzi... Jezdze od dawna... mnie wiecej od roku tkwie w tym po uczy, hehe. Chlopaki sie smieja, ze pozostalo mi tylko nogi ogolic, hehe, ale to moze w przyszlosici. Dosiadam rowerek na "polskiej" ramie, Magnum Evo x, na poczatek to tyle :-).
Zapomnialbym, mam 22 lata.

#28 White-B

White-B

Dumny Forumowicz

• Members
  • 287 postów

Napisano 07 lipiec 2007 - 20:35

Witam serdecznie!

Pochodzę z Poznania, kolarstwo jest moim hobby od około 8 lat, a sam liczę 17 wiosen. Koncentruję sie na szosie, MTB interesuje mnie mniej.

#29 Bettka

Bettka

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2007 - 07:49

Hej, wiatam wszystkich na imię mam Beata jestem z Lublina, jeżdzę dość intensywnie od ok. roku, zarejestrowałam się bo chcę poznać i pogadać z fajnymi ludźmi którzy mają podobną pasję:)

#30 strzala4

strzala4

Dumny Forumowicz

• Members
  • 451 postów

Napisano 09 lipiec 2007 - 12:32

Witaj szkoda ze nie z moich okolic bysmy sobie razem posmigali:D

#31 Zbych_Kielce

Zbych_Kielce

Dumny Forumowicz

• Members
  • 148 postów

Napisano 09 lipiec 2007 - 19:21

Witam,

Chciałbym przywitać się ze wszystkimi forumowiczami. Jazdę rowerem rozpocząłem pod koniec maja tego roku. Dotychczas największy mój przebieg dzienny to 70 km.

Mój rower to KROSS Level A4

#32 BOMB-L

BOMB-L

Stały Bywalec

• Members
  • 837 postów

Napisano 09 lipiec 2007 - 19:31

Witam
Nareszcie ktoś z mojej okolicy:D
www.photoblog.pl/bomb1991

www.picasaweb.google.com/bbbombel

http://thebomb.digart.pl/

www.astraklub.pl

#33 kubus05

kubus05

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 12 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 07:57

Witam!!! jestem nowy...nie miałem jeszcze okazji by się przywitać, jestem kubus05 :):) :) ...narazie jeżdzę na bmx-ie z 2006r...pochodzę z okolic Opoczna...jestem początkującym urzytkownikiem forum więc proszę o wyrozumiałość i w czasie popełniania/popełnienia błedu dać mi to do zrozumienia:)

#34 twardy

twardy

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2007 - 14:26

Witam,

mam nadzieję że moie wiadomości na temty rowerowe okażą się przydatne

pozdrawiam

#35 Aga23

Aga23

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 92 postów

Napisano 18 lipiec 2007 - 11:15

Witam wszystkich miłośników rowerowania:-))
Mam na imie Agnieszka i mam 23 lata pochodzę z Lublina. Rowerami zaraziłam się jakiś czas temu gdy kumpel zabrał mie na śmiganie w terenie po lasach....od tej pory jeźdze już regularnie na dłuższe i krótsze trasy. Roweru używam również w celach komunikacyjnych jeźdze nim do pracy bez względu na pogodę. Nawet bym powiedziala że jestem troszke uzależniona od siadełka hehe codziennie sobie roweruje pozdrawiam i mam nadzieje że poznam forumowiczów na jakimś zlocie rowerowym?????

#36 Gibon

Gibon

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 15 postów

Napisano 18 lipiec 2007 - 17:46

Witam!

Mieszkam niedaleko Sanoka, dokładnie w Trepczy. Aktualnie mam rower, hmm jak to powiedzieć, troszkę zepsuty :]. Kross SFX 500

#37 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 20 lipiec 2007 - 09:01

Witam . Mam na imię Adam , mam 14lat:) Mam Gianta gsr alu fs z 2002 :D Co dostałem na komunie ;p troche latek już ma i planuje kupić Kellysa Madman (2006 lub 07). (edit a jednak zamówiłem Salamander DSC z 07 ;p)
Kocham szybką i niezbyt bezpieczną jadę przez miasto xD oraz zaszaleć lekko w terenie (chciałbym po górach pojeździć ale mama nie pozwala ;p) .

#38 Mroczny

Mroczny

Dumny Forumowicz

• Members
  • 427 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 00:20

Witam wszystkich mam 15 lat, moje imie to ... Kamil xD.
Kocham jezdzic moim rowerkiem po lesie :D nie ma lepszego miejsca dla roweru niz las :)

#39 Mayne

Mayne

Dumny Forumowicz

• Members
  • 102 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 06:42

Witam wszystkich serdecznie. Filip, lat 23. Pochodzę z Zielonej Góry, obecnie studiuję i pracuję w Trójmieście.
Pozdrowienia z nad morza !!
Think For Yourself
Question Authorities.

#40 wujek

wujek

Dumny Forumowicz

• Members
  • 137 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 21:45

Cześć,
Mam na imię Sebastian. Mam 13 lat. Co tam będę ( przymulać ) :D
Pozdrawiam wszystkich,
Seba

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cześć, nowy, pokaz rowerowy, pokazy rowerowe, przywitaj, przywitanie, user, użytkownik, witam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych