Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

czy to warto kupić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 warkakw

warkakw

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2008 - 22:26

witam

czy warto kupić jeden z tych rowerów? szukam czegoś do około 800zł głównie do jazdy po Warszawie:

http://www.allegro.p...rfox_black.html

http://www.allegro.p..._wyprzedaz.html

http://www.allegro.p..._2008_hit_.html

nie znam sie sprzęcie. mam 180cm wzrostu i około 83kg wagi.

thx za pomoc
warka

#2 climatius

climatius

Dumny Forumowicz

• Members
  • 304 postów

Napisano 06 maj 2008 - 22:39

Moja rada: zapomnij o tym co podales...

propozycja pierwsza to tez jakas porazka
propozycja druga to wogole tragedia, kola 24' to jest zabawka dla dzieci
opcja trzecia tez jest do bani, ale najlepsza z tych 3

za 800 zl to nawet nie patrz na rowery z amortyzowana rama.. umrzesz od bujania sie w gore i w dol:cool: Przy Twoim wzroscie szukaj ramy 19' a poza tym to kola min. 26' chyba ze trekking to wieksze..

Poszukaj na necie rowerkow Krossa, Unibike.. Sa to polskie firmy, gdzie za ta kase dostajesz chyba najlepsza oferte w tym przedziale... Szukaj tez czegos z Meridy albo kelly's.. Jak cos znajdzisz rzuc na forum, ocenimy:)

#3 pjbyczy

pjbyczy

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2008 - 07:21

Znajomych synek dostał takiego jak ten pierwszy na komunie, dzieciak wniebowziety bo super wyglada ztym, że tatus juz nie, co sie młody przejedzie to trzeba tarcze hamulcowe dokrecac bo śrubki wylatają i nie wspomne o tylnym "amorze" który nawet podemną (100kg zywej wagi ) nie ugiął się ani ani. Prezy tarczowych hamulcach droga hamowania jest ...... a raczej jej nie ma :) . Sprzęt "ok" :D

#4 666

666

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 20 postów

Napisano 07 maj 2008 - 21:27

Ja mam northtec sensor disc i jestem zadowolony i polecam, ale zaraz odezwą się fani krossa i zacznie się jazda:):)
nie ważne co masz pod dupą lecz nad nią:cool:

#5 kruchy

kruchy

Dumny Forumowicz

• Members
  • 253 postów

Napisano 07 maj 2008 - 21:36

po tej pierwszej aukcji widać, że sezon komunijny w pełni ;D
tanie, wybajerowane, z amorami, z tarczami, w sam raz na prezent

#6 climatius

climatius

Dumny Forumowicz

• Members
  • 304 postów

Napisano 07 maj 2008 - 22:36

Ja mam northtec sensor disc i jestem zadowolony i polecam, ale zaraz odezwą się fani krossa i zacznie się jazda:):)

Zacznie sie jazda.. Nie czaje Twojego toku myslenia. Gosc podal propozycje i che rady. Kazdy moze podac swoje propozycje. Jezeli znajdziesz cos do 800 zl co nie bedzie wazylo 1 tone i nie rozleci sie po 100 km to wrzuc link. Po prostu z doswiadczenia i opinii innych uzytkownikow wiem, ze takie monstra z amortyzowana rama nie sa najlepsza propozycja za ta kase (jezeli Ty jestes zadowolony to super, ciesze sie Twoim szczesciem, ale ogolnie nie sa to rowery najlepsze w tych pieniadzach). Bo po 1 waza duzo, po 2 ten amor z tylu spelnia tylko funkcje dekoracyjna, po 3 tarcze za ta cene sa mniej warte niz V-brake.. I nie chodzi tu o rzekoma reklame krossa jak to chyba masz na mysli. Bo za 800 zl koles kupi tez calkiem przyzwoitego Kandsa ale na sztywnej aluminiowej ramie, znajda sie pewnie tez jakies Kelly's czy inne.. Powiem tak: za ta cene wszystko inne bedzie lepsze niz to ktore on przedstawil..
Oczywiscie to moje zdanie, mozesz sie z nim nie zgodzic, tylko uzasadij to logicznie.

P.S Twoj sensor disc kosztowal 1300 zl, wiec raczej nie porównuj go do tego za 800 zl..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych