Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hej Lublin 2008

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1866 odpowiedzi w tym temacie

#21 czerpak

czerpak

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 58 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 20:23

Zamierzam wziąć sie do roboty więc myśle, że dostosuje się do wiekszości terminów. Na początek tak dla wprawy krótkie trasy do powiedzmy 30-40km. Może ktoś ma ochote na niedzielny wypad tak około 12-tej ??

#22 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 19:47

Rozumiem, że część Hej Lublin w pocie czoła finiszuje przed sesją. Ja jednak mimo niesprzyjającej pogody zrobiłem sobie sprint nad zalew i z powrotem. Wyszła mi, jak na mnie, niezła srednia 26km/godz.
Pozdrawiam
Jurek S

#23 Paweł K.

Paweł K.

Dumny Forumowicz

• Members
  • 249 postów

Napisano 25 styczeń 2008 - 21:17

Rozumiem, że część Hej Lublin w pocie czoła finiszuje przed sesją. Ja jednak mimo niesprzyjającej pogody zrobiłem sobie sprint nad zalew i z powrotem. Wyszła mi, jak na mnie, niezła srednia 26km/godz.

Co prawda to prawda... I choć u mnie przerwa rowerowa ciągle w toku to już powoli zaczynam ochoty nabierać na rowerek. Dziś ładna pogoda była nawet bardzo tylko trochę wiaterek za duży... i w pewnym momencie myślę sobie że CYKLOZA daje o sobie znać. Ale mimo wszystko egzaminy na karku i zaliczenia także jednak mimo wszystko poczekam z rowerem żeby się przez przypadek nie przeziębić. Tymczasem pozdrawiam aktywnych bajkerów i tych, którzy chwilowo zatonęli w jakichś książkach lub innych zadaniach:D
Pozdrawiam:),
Paweł K.

#24 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 13:48

Dzisiaj wiaterek był jeszcze lepszy. W jedną stronę jechało się 18km/h a w drugą 30-45km/h. Dzisiaj niestety tylko do pracy i z pracy.

Jednak nie oparłem się pokusie i wyskoczyłem nad Zalew. Momentami trzeba było się dobrze trzymać, żeby nie zostać zwianym ze ścieżki.
Pozdrawiam
Jurek S

#25 De5troy3r

De5troy3r

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 51 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 19:46

Ja też sobie dzisiaj śmigałem. Wiaterek dmuchał dość silnie, bałem się jechać drogą gdzie w poboczu rosną drzewa i starałem się unikać ich, co by mi na głowę nic nie spadło. Ogólnie przyjemnie się jeździ, bo ciepło :)

Pozdrawiam,
Piotrek. ;)
  • Jurek S lubi to
http://de5troy3r.bikestats.pl/
Piękną lubelszczyznę poznaje się na rowerze.

#26 tomek84

tomek84

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 7 postów

Napisano 31 styczeń 2008 - 21:38

Zastanawiem się nad nabyciem jakiegoś fajego rowerka, np coś takiego co Wy na to:?

http://www.unibike.com.pl/zethos.html

#27 Tom

Tom

Dumny Forumowicz

• Members
  • 183 postów

Napisano 01 luty 2008 - 01:13

Zastanawiem się nad nabyciem jakiegoś fajego rowerka, np coś takiego co Wy na to:?

Trochę nie ten dział :rolleyes: ale trudno już :) Rowerek wg mnie na tych komponentach jakie posiada i w tej cenie wart jest uwagi.

Pozdrawiam

#28 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 01 luty 2008 - 17:28

Pod koniec grudnia 2007 kupiłem sobie bardzo podobny rowerek AUTHOR ZENITH właściwie w tej samej cenie (po obnizce). Jestem z niego zadowolony. Ten typ roweru (cross) doskonale nadaje sie na długie wyprawy rowerowe szosowe jak również łączone z przejazdami terenowymi. Tak jak pisał Tom, w innym miejscu na tym forum jest trochę gości którzy powiedzieliby może coś więcej.
Pozdrawiam
Jurek S

#29 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 03 luty 2008 - 17:00

Hej Lublin! W taki dzień jak dzisiaj to aż żal było siedzieć w domu. Zaplanowałem sobie wyjazd do Wojciechowa. Niestety w lesie za Porębą złapałem gumę (tak naprawdę to chyba już na ścieżce wjechałem na szkła) Miałem zapasową dętkę ale musiałem poszukać kogoś z pompką. To zdjęcie z kotkiem to miejsce gdzie gospodarz użyczył mi sprzętu. (pompka z gumowym wężykiem bez końcówki). Nie mając juz zapasowej dętki i łatek skróciłem wyjazd do Motycza, ale popołudniu wyskoczyłem jeszcze nad zalew. W sumie wyszło 67km. Jak na tę porę roku to dzisiaj na trasach "tłumy" rowerzystów. Bardzo sympatycznie bo wszyscy wymieniali pozdrowienia.

Załączone pliki

Pozdrawiam
Jurek S

#30 Paweł K.

Paweł K.

Dumny Forumowicz

• Members
  • 249 postów

Napisano 03 luty 2008 - 21:01

Hej Lublin! W taki dzień jak dzisiaj to aż żal było siedzieć w domu. Zaplanowałem sobie wyjazd do Wojciechowa. Niestety w lesie za Porębą złapałem gumę (tak naprawdę to chyba już na ścieżce wjechałem na szkła) Miałem zapasową dętkę ale musiałem poszukać kogoś z pompką. To zdjęcie z kotkiem to miejsce gdzie gospodarz użyczył mi sprzętu. (pompka z gumowym wężykiem bez końcówki). Nie mając juz zapasowej dętki i łatek skróciłem wyjazd do Motycza, ale popołudniu wyskoczyłem jeszcze nad zalew. W sumie wyszło 67km. Jak na tę porę roku to dzisiaj na trasach "tłumy" rowerzystów. Bardzo sympatycznie bo wszyscy wymieniali pozdrowienia.

No to mnie Jurek zachęciłeś... A przygoda z dętką na pewno tylko dodała odrobinę emocji na drodze:D Dziś rzeczywiście była ekstra pogoda to słońce brak wiaterku.. ehh cudownie:) Sam się dziś zastanawiałem czy by nie spróbować CYKLOLOTU, ale w tym tygodniu dwa ciężkie examy (środa-wytrzymałość, piątek- mechanika pisemna + ustna) i wolę nie ryzykować zdrowiem. Jak zdam, to w ramach zapomnienia o edukacji w weekend przejadę sie nad zalew chociaż, bo przecież sezon trzeba zaczynać stopniowo:D
  • Jurek S lubi to
Pozdrawiam:),
Paweł K.

#31 De5troy3r

De5troy3r

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 51 postów

Napisano 03 luty 2008 - 21:08

Jurku piękna wycieczka i z wieloma przygodami. Tylko pozazdrościć. ;) <oczywiście nie zazdroszczę łapanych "gum" :D >

Zaczynam coraz bardziej żałować czytając różnorakie opisy wycieczek i oglądając zdjęcia, że nie wyszedłem dzisiaj na rower. Poprostu nie czułem takiej potrzeby, brak poweru i stres w oczekiwaniu przed wynikami z egzaminu z matematyki. Nie da się ukryć to był mój dzisiejszy błąd. :mad: Ale co ma wisieć nie utonie!

Pozdrawiam,
Piotrek. ;)

#32 KermitOZ

KermitOZ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 491 postów

Napisano 07 luty 2008 - 20:00

Hej!

Pokonałem potwora :)

Jedziemy gdzieś w weekend? A może na jutro ktoś ma ochotę, bo ja zamierzam ostro nadrabiać zaległości :D

pOZ:Drower

#33 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 07 luty 2008 - 20:54

Hej!

Jedziemy gdzieś w weekend? A może na jutro ktoś ma ochotę, bo ja zamierzam ostro nadrabiać zaległości :D

Jeżeli chodzi o weekend to tlko sobota i to dopiero po 12. Niedziela niestety zajęta.
Pozdrawiam
Jurek S

#34 Aga23

Aga23

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 92 postów

Napisano 07 luty 2008 - 22:01

ja zamierzam w sobotę gdzieś się wybrać:)

#35 De5troy3r

De5troy3r

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 51 postów

Napisano 07 luty 2008 - 22:53

Według ICM będziemy mieli piękną pogodę na weekend. Ja też się gdzieś wybiorę, tylko bym wolał trochę wcześniej... :rolleyes:

Pozdrawiam,
Piotrek. ;)

#36 Jurek S

Jurek S

Stały Bywalec

• Members
  • 663 postów

Napisano 08 luty 2008 - 15:34

Hej!

ja zamierzam w sobotę gdzieś się wybrać:)

Według ICM będziemy mieli piękną pogodę na weekend. Ja też się gdzieś wybiorę, tylko bym wolał trochę wcześniej... :rolleyes:

Pozdrawiam,
Piotrek. ;)

No to umówcie się na jakąś trasę a ja was gdzieś dopadnę:)Tak jak pisałem mogę wystartować o 12, no może o 11.00
Pozdrawiam
Jurek S

#37 KermitOZ

KermitOZ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 491 postów

Napisano 08 luty 2008 - 21:20

Hej!

To ja proponuje jutro o 11 pod Dworkiem Grafa.

Potwierdzajcie swój udział.

Paweł ty też się przełam w końcu.

Jurku, mam nadzieję, że się wyrobisz na 11, jak nie, to kontaktuj się ze mną na kom, to coś wymyślimy, żeby się spotkać :)

#38 Aga23

Aga23

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 92 postów

Napisano 08 luty 2008 - 21:44

ale kurzcze mam nadzieje że nie zostane daleko w tyyyyyle za Wami:( hehe a jaka trasa zaplanowana????

#39 KermitOZ

KermitOZ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 491 postów

Napisano 08 luty 2008 - 22:35

Planuję trasę: Mełgiewska-Mełgiew-Podzamcze-Piaski-Chmiel-Czerniejów-Kunickiego-Mełgiewska.
Razem około 65 km, ale wszystko jest do ustalenia, możemy jechać w zupełnie innym kierunku :)

Do jutra. pOZ:Drawiam

#40 Stolski

Stolski

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 45 postów

Napisano 08 luty 2008 - 23:20

No to może i ja się skusze :D tylko najgorsze jest to że mam przebitką dętkę w tylnim kole ale to nie żaden problem :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych