Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Największy sklep rowerowy w W-wie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katia

Katia

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 17 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 22:09

Jak w tytule - gdzie mogę znaleźć duży wybór markowych rowerów w Stolicy? Ceny są bez znaczenia, bo pewnie i tak będę kupować via Internet.

Pozdrawiam.

#2 kruk

kruk

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2008 - 22:02

Podbijam - up! Także będę wdzięczy za odpowiedź ... i przy okazji najlepiej jak ktoś wskaże dobry sklep w Warszawie, oferującym szeroki asortyment oraz możliwość dokonywania zakupów w korzystnym systemie ratalnym - najlepiej 0% :) ... no w ostateczności "0 %" ;)

#3 sofci

sofci

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 15:07

Też bardzo chciałbym się dowiedzieć ...

#4 arczi

arczi

Dumny Forumowicz

• Members
  • 218 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 19:53

Przecież tego jest u nas jak mrówków. Nawet google o tym wiedzą.
Na początek może Skiteam.pl

#5 wert

wert

Stały Bywalec

• Members
  • 783 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 21:53

Może też być:
http://www.classicsport.pl/
W ofercie mają KTM, Kross, Mongoose, GT
Ja tam kupowałem :)

#6 Shab

Shab

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 5 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 10:30

Sklep sportowy - sprzęt turystyczny. Rowery, narty, plecaki i inne akcesoria turystyczne.

jest o tyle fajnie, że można sobie pojeździć i sprawdzić czy rower leży, przynajmniej przy ul. Karolkowej.

W sezonie duża kolejka do serwisu, polecam czekanie na wyprzedaże. Oczywiście najlepiej rower kupić poza sezonem - sprzedawca będzie miał dla Was czas - w sezonie nie liczcie na pełną uwagę. Rower kupiłem w bodaj lutym 2007 i z 6 godzin siedziałem, chwilami 3 chłopaków z obsługi mi pomagało:D

Zaimponowali mi jak w 2008r. dawali poradnik w Gazecie Wyborczej jak dobrze kupić rower:) naprawdę przydatny i rzetelny. Jednak jak już gdzieś pisałem mam do nich stosunek neutralny - wiadomo trzeba uważać bo można przepłacić.

#7 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 11:18

IMO skiteam jest kiepski:/ Oczywiście jeżeli wiesz co i jak, a coś ciekawego wypatrzysz, to polecam bo zdarzają się duże zniżki jednak jeżeli chcesz kupić coś z "wyższej" półki a nie orientujesz się zbytnio w rowerach to nie polegałbym na skiteamowych doradcach:rolleyes:...
Skiteam po prostu jest nastawiony na zwykłych "niedzielnych" kolarzy, którzy kupią Garego Fishera Wahoo i git.
Poza tym skiteam'owa załoga zdarza się w ogóle nie znać na rowerach:rolleyes:
http://www.forumrowe...?showtopic=4801
http://www.forumrowe...php?t19483.html
http://www.forumrowe...&hl=innej bajki
W ogóle to polecam konkurencję jeżeli chodzi o Warszawę;)
PS
I Airbike na Ursynowie dobrze wygląda;)
"W życiu warto jest robić coś ciekawego."

#8 arczi

arczi

Dumny Forumowicz

• Members
  • 218 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 11:41

Skiteam można polecić w okresie promocyjnym, kiedy to użądzają czyszczenie magazynów. Mistrzowie przecen rowerów. Poza tym faktycznie.. dno. Serwis fatalny. Co kumpel użerał się z nimi cały poprzedni sezon ze swoim trekkingowym Cube'm to... ocierało się o groteskę. Aż ciężko było mi w to wszystko uwierzyć. Brak elementanej wiedzy o oczywistych oczywistościach. Na Karolkowej jeden z serwisantów zaciągał cyrylicą i pachniał 40 procentami.
Ceny innych akcesorii i odzieży to kosmos. Skiteam jedzie na wyrobionej przed laty marce i dość sporej popularności w mieście. Faktycznie. Na 17 Stycznia wjeżdza się jak do centrum handlowego i tak tez można się tam często poczuć.

Airbike faktycznie jest ciekawy. Zwłaszcza oferta i ceny butów robią dobre wrażenie.
Polecam też Grochowską trylogię, czyli trzy niezależne sklepy usytuowane obok siebie w pawilonach na Grochowskiej 8 vis-a-vis Reala. GT Polska, Królak i coś tam jeszcze. W ofercie większość dostępnych na rynku marek. Cenowo i jakościowo bardzo si. Można? Można.

#9 Gas

Gas

Dumny Forumowicz

• Members
  • 109 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 15:16

Proponuję sklepy:
na rogu Al. Niepodległości i Odyńca
na Nowowiejskiej (pomiędzy Waryńskiego i Pl. Politechniki)
Decathlon (praktycznie jedna marka)
Blue City

....
WOLNY TYBET!

#10 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2086 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 19:14

Ski-Team odpuście sobie. Ceny zawyżone, sprzedawcy wyłapuja laików i wciskają rowery za 5k, ochroniarze mają zespół kompulsywno-impulsywny, czy jak to sie nazywa itd.
Nauka oraz realizacja projektów w Javie, C#(również pod platformę Windows Phone).
Przygotowanie do matury z informatyki.

#11 robercik

robercik

Dumny Forumowicz

• Members
  • 273 postów

Napisano 17 marzec 2009 - 16:17

AirBike - Specialized 2009, Kellys, Buty SPD, sklep rowerowy Warszawa - UrsynÃłw, Zakopane, rowery testowe Specialized mam tam rabat klubowy 20% wiec dla mnie jest tani ;]

#12 prax

prax

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 6 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 11:43

Ja kupuję w Warszawie w Bikemanie w salonie przy Samolotowej na Gocławiu (przy pętli), ale mają też sklep w centrum przy pl. Zbawiciela i kiedyś byłem w salonie na Ursynowie przy stacji metra Ursynów. Z rowerów mają tylko Gianta, ale poza tym bardzo dużo części i akcesoriów różnych firm. A, i też mam kartę stałego klienta :P

#13 Tolak

Tolak

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 13 postów

Napisano 04 lipiec 2009 - 12:32

W Decathlonie maja strasznie duzy wybor jak na taki sklep - szczegolnie ciuchy na rower ;) Do tego jest baaardzo tanio. Wczoraj wrocilem z dwoma siatami zakupow;D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych