Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

XVII Rajd Z Kompasem, Łupawa, 28.09.2019

rower kompas mapa rajd

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zkompasem.pl

zkompasem.pl

    Jestem tutaj Nowy

  • Members
  • 18 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:52

www.zkompasem.pl

facebook.com/zkompasem

 

Okolice Łupawy to teren wręcz wymarzony do zabawy w orienteering. Tajemnicza, dziko płynąca rzeka Łupawa, fałdki wzniesień a pomiędzy nimi liczne jary, wąwozy, dolinki.

W takim wspaniałym miejscu czeka całą rodzinę, paczkę przyjaciół czy pojedynczych sportowców ekscytujący rajd na orientację.

 

Tradycyjnie organizatorzy szykują aż osiem atrakcyjnych- pieszych i rowerowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności. W bogatych pakietach startowych otrzymamy m.in. piękne imienne numery startowe, kolorowe mapy i wodoodporne karty startowe.

 

Wspólnie z setkami innych fantastycznych uczestników staniemy za łukiem bramy startowej. Każdy, zwłaszcza najmłodsi będą mogli poczuć się jak prawdziwi sportowcy! Punktualnie w samo południe wyruszymy  przy dźwiękach „We are the Champions” na podbój uroczych okolic ŁUPAWY. I rozpocznie się łowienie biało- czerwonych lampionów.

 

A na mecie czekają na Was błyszczące medale oraz z bogaty Rajdowy Bufet.

         

To będzie piękna sobota! Chcesz wziąć udział w tej Przygodzie? Podejmij wyzwanie i wystartuj na malowniczych trasach XVII Rajdu „Z Kompasem”. Do zobaczenia w ŁUPAWIE 28-go września ;)

Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rower, kompas, mapa, rajd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych