Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Interaktywne mapy tras z video

mapy wykresy GPS video prędkość wysokość nachylenie trasy Małopolska Śląsk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 trassy

trassy

    Jestem tutaj Nowy

  • Members
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 15:12

Pomysł projektu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rowerzystów na lepszą i pełniejszą informację o trasach rowerowych niż jest to możliwe w tej chwili za pomocą dostępnych aplikacji, serwisów internetowych czy materiałów drukowanych. Podstawowy pomysł jest punktem wyjście do rozwijania kolejnych koncepcji i wariantów.

Planując nową wycieczkę, wyjazd turystyczny, zabawę na rowerze czy trening, rowerzyści są zdani na fragmentaryczne informacje, które muszą gromadzić z różnych źródeł, a które w efekcie i tak nie przynoszą wyczerpującej informacji. Pełna synchronizacja filmu video, położenia na mapie, wykresów prędkości, wysokości i stopnia nachylenia pozwala na łatwą identyfikację punktów charakterystycznych trasy i sprawdzenia ich w sposób najbardziej intuicyjny - czyli na filmie nakręconym w czasie jazdy na rowerze wzbogaconym o informacje w formie graficznej. Do każdej trasy rowerzysta otrzymuje  ślad GPS do nawigacji w ulubionej aplikacji mobilnej.

Konkrety
lista tras:
 
wybór trasy na mapie (np. w okolicy Brennej, Wisły, Szczyrku):
 
wyścigi:
 
tworzenie własnych tras (wymaga zalogowania):
 
A tak to wygląda (np. wyścig):
maxresdefault.jpg
 
 
Zapraszamy!
trassy.pl
 
 
 

 Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mapy, wykresy, GPS, video, prędkość, wysokość, nachylenie, trasy, Małopolska, Śląsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych