Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[pedały] bloki z Look S-track w pedałach szosowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 maciucius95

maciucius95

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:19

Witam
Kupuję swój pierwszy rower szosowy i mam pewien problem. Mianowicie, fundusze nie pozwalają mi póki co kupić drugich butów, specjalnych do szosy. W MTB założone mam pedały LOOK S-Track. I teraz moje pytanie: czy do bloków z LOOK S-Track można dopasować jakieś pedały szosowe? Nie chce przed każda jazdą przekręcać pedałów.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
Pozdrawiam

#2 Slovakov

Slovakov

Wtajemniczony

• Members
  • 1753 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 16:34

Bloki/pedały szosowe są konstrukcyjnie dość różne od tych do MTB, z wielu powodów. Ogólnie bardzo trudne, graniczące z niemożliwością będzie znalezienie typowo szosowych pedałów które by działały z jakimikolwiek blokami górskimi. 

Jeśli i tak musisz kupić pedały do nowego roweru to dlaczego nie kupić po prostu kolejnej pary s-tracków i w ogóle nie zawracać sobie głowy szosowymi pedałami? Masz szczególny powód dla którego chcesz szosowe pedały? Rzucę tylko taką kontrowersyjną hipotezę, że może wcale ich nie potrzebujesz...

"Autor oświadcza, że wynikające z wypowiedzi podobieństwo niektórego do wszystkiego i niczego jest przypadkowe i wynika z tego i tamtego. Dlaczego? Żeby było wesoło."
A na tym autor jeździ :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych