Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

trio z belleville

FIlm Rower

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 michal_baykerr

michal_baykerr

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 13:13

Akcja filmu dzieje się we Francji, tuż po II wojnie światowej. Głównym bohaterem filmu jest osierocony chłopiec o imieniu Champion, którego wychowuje jego babka Madame Souza. Champion nie jest wesołym dzieckiem i dlatego Madame Souza robi wszystko, aby zobaczyć uśmiech na jego twarzy - kupuje mu telewizor, fortepian, zabawkowy pociąg i nawet psa, którego wspólnie nazwą Bruno. Nic jednak nie sprawia Championowi przyjemności. Pewnego dnia Madame Souza zauważywszy, że Champion wycina z gazet informacje o słynnych cyklistach, kupuje mu rower. Nie mogąc nadziwić się radości Championa, Madame Souza wspiera go w codziennych mozolnych treningach, nie zdaje sobie jednak sprawy, że zakup roweru na zawsze odmieni ich życie

źródło : fimweb.pl

Powiem tyle ode mnie, oglądałem to pierwszy raz jeszcze jak byłem dzieciakiem wspólnie z moim ojcem i można powiedzieć, że główny bohater w tym moim małym świecie zaczął pełnić rolę bohatera, dzięki temu filmowi nauczyłem się jeździć na rowerze, jest to naprawdę wzruszająca poniekąd historia opowiedziana (właściwie bardziej zanimowana) zrobiona w bardzo ale to bardzo oryginalny sposób. Polecam jednak pomimo własnego przypadku bardziej starszym widzom, bo małolacik może nie wyłapać wszystkich smaczków, aluzji którymi ten film jest wręcz przesiąknięty.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FIlm, Rower

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych