Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[500zł]Na 26" dla os. 50kg

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 goldenrc

goldenrc

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:20

Cześć, szukam amortyzatora do swojego Krossa Hexagona X7 z 2015. Sam ważę 50kg, w związku z tym szukam czegoś co by działało przy tej wadze. Może być używane. Co moglibyście mi polecić w tym budżecie?

#2 SerQ

SerQ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 354 postów

Napisano 16 maj 2017 - 12:04

Z używek jesteś w stanie dorwać SR Epicona. Powietrzny amortyzator, który dopasowujesz do wagi i śmigasz całkiem komfortowo.

#3 goldenrc

goldenrc

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2017 - 16:30

http://allegro.pl/sr...6820513135.html

Coś takiego znalazłem jedynie 

Podobnie: https://www.olx.pl/o...html#5d114aae2c

Można by zejść do 550

#4 SerQ

SerQ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 354 postów

Napisano 16 maj 2017 - 17:36

Hmmm, nie miałem z sidem styczności, ale jest lepszy od Epicona imo.

#5 marcingrychtol

marcingrychtol

Wtajemniczony

• Members
  • 1279 postów

Napisano 18 maj 2017 - 06:41

Cześć, szukam amortyzatora do swojego Krossa Hexagona X7 z 2015. Sam ważę 50kg, w związku z tym szukam czegoś co by działało przy tej wadze. Może być używane. Co moglibyście mi polecić w tym budżecie?

W sumie trochę mało wiadomo o Tobie i Twoim rowerze, żeby naprawdę doradzić jak trzeba.

A w jaki sposób jeździsz? Wycieczkowo czyli luzik, sportowo czyli niby wycieczki ale ciśniesz jak na faceta przystało, czy bardzo sportowo czyli pot krew i łzy? Jak długo przewidujesz używać tego widła? Czy masz doświadczenie w kupowaniu używanych sprzętów: w razie czego umiesz coś naprawić i nie boisz się bawić w odsyłanie wadliwych rzeczy itp.? Czy te 500zł to jest dla Ciebie wydatek skrupulatnie oszczędzany, czy raczej łatwo zebrany? Do tego bym zapytał, czemu akurat amortyzator za 500zł, a nie coś innego do tego roweru, ale możesz uznać to za wścibskość i pytanie retoryczne :D

No i co tam masz w tym rowerze, sprzęt stockowy, czy coś wymieniałeś?

Never underestimate the power of stupid people in large groups...
V-ka bez boostera jest jak kolarz bez rowera. O!ooooooooo0oooo000oOOoooKrosiaż Umysłów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych