Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaki kupić rower

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malgosia Jaka

Malgosia Jaka

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 17:49

Witam , mam zamiar kupić rower na szosę z prostą kierownicą. Dużo jeżdżę  rowerem a będę jeszcze więcej i szybciej :)

proszę o poradę jaki rower kupić nowy czy używany. koszt nie większy niż 2,5 tyś. Mam 160 wzrostu 

pozdrawiam , Małgorzata 

#2 SerQ

SerQ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 354 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 16:41

Używkę jeśli trafi się okazja, to dorwiesz na lepszym osprzęcie, natomiast przy nówce max co dostaniesz to pewnie Shimano Sora, ewentualnie jakaś błyskotka od 105 lub Tiagry. Rama około 50 cm powinna pasować na Ciebie.

Popatrz na Meridę Speeder, Cube SL Road. 

Jeżeli masz jakieś swoje propozycje, śmiało je wrzuć :)

#3 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8442 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:15

Jeśli prosta kierownica, to szukaj czegoś używanego na piaście alfine. Właśnie z prostą kierownicą i sztywnym widelcem. Moim zdaniem lepiej niż typową szosówkę.

u1549y2014v4.gif

#4 justyna26

justyna26

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 47 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 06:50

To ma być rower do jazdy po mieście czy na dłuższe trasy? W tym budżecie powinno spokojnie udać Ci się kupić nowy rower o bardzo przyzwoitych parametrach. Mam tutaj na myśli np coś od Romet-a, Le Grand czy nawet Kross.

Ważne by miał duże koła, 24" albo większe. Wygodniej i moim zdaniem lżej się jeździ na czymś takim.

Generalnie większość topowych producentów rowerów znajdziesz tutaj: https://www.centrumrowerowe.pl/

Co ważne jeżeli nie chce Ci się samemu składać, to tam masz możliwość zamówienia do serwisu partnerskiego z opcją złożenia..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych