Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[rajd na orientację] XI Rajd Z kompasem, 24-25.09 Rumia

rower impreza zawody

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zkompasem.pl

zkompasem.pl

    Jestem tutaj Nowy

  • Members
  • 18 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 20:53

XI RAJD „Z KOMPASEM”, RUMIA 24-25.09.2016

 

Naszym jedenastym Rajdem, który odbędzie się w ostatni weekend września w Rumi, otwieramy drugą dziesiątkę imprez „Z kompasem”. Jaka będzie ta kolejna dziesiątka? Czy następne Rajdy również zgromadzą setki uśmiechniętych, pełnych sportowej pasji, świetnie bawiących się Uczestników? Wierzymy, że tak właśnie będzie.

 

Podczas XI Rajdu „Z Kompasem” do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych (Smerfowa 10km, Różowa 15km, Zielona 21km, Czarna 21km oraz Czerwona 50km) oraz trzy rowerowe (Kubusiowa 21km, Żółta 42km oraz Fioletowa 100km). Każdy znajdzie coś dla siebie! Część tras uczestniczy  w pucharach na orientację.

 

Mamy zamiar pokazać, że w Małym Trójmieście Kaszubskim i jego otoczeniu nie brakuje fantastycznych miejsc- odkryliśmy dla naszych uczestników gęste lasy, głębokie jary, malownicze strumyki, punkty widokowe, potężne polodowcowe głazy. Zdecydowanie warto podjąć rywalizację  i wystartować na malowniczych trasach Rajdu „Z kompasem”.

 

A po pasjonującej rywalizacji na trasach przyjmą nas w Rajdowym Bufecie uśmiechnięte dziewczyny. Będzie można skosztować pysznych kaszubskich śledzików, gęstego żurku, soczystej kiełbaski  z ogniska, usiądziemy przy gorącej kawie i wymienimy się z przyjaciółmi historiami z przebytej drogi.

Na uczestników czekają także nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy- na stronie internetowej Rajdu www.zkompasem.pl.

Do zobaczenia w Rumi w ostatni weekend września!

 

Marcin Jank

Kierownik Rajdu „Z kompasem”Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rower, impreza, zawody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych