Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[impreza sportowa] Dwubój rowerowy

str szprycha słupsk rower zawody dwubój

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 STR Szprycha

STR Szprycha

    Jestem tutaj Nowy

  • Members
  • 55 postów

Napisano 25 maj 2016 - 08:19

Zawody sportowe dofinansowało Miasto Słupsk w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
Partnerzy: Miasto Słupsk, Gmina Kobylnica, Gmina Słupsk, Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi, Zielone Serce Pomorza.
Termin: 29.05.2016 r. (niedziela)
Zapisy: www.rpswiat.pl w dziale Rajdy 2016
Start: Słupsk, Leśny Kot (Lasek Północny), godz. 10:00
Potwierdzenie udziału od godz. 9:30 do 9:50
Regulamin Dwuboju
1. Uczestnikiem zawodów terenowych (dwuboju) może być każdy, kto przybędzie z rowerem na miejsce startu, pobierze kartę zawodów i wpisze na niej swoje dane. Osoby do lat 15 biorą udział pod opieką osoby dorosłej. Rejestracja uczestników jest możliwa poprzez formularz online do dnia 28 maja 2016 r. lub na miejscu startu – Leśny Kot (Lasek Północny)
2. Dwubój składa się z dwóch etapów: część pierwsza- TERENOWA, część druga – STRZELANIE.
3. W części pierwszej zawodów, karty zawodów wydawane będą w kopertach zamkniętych od godziny do 9:30 do 9:50 w dniu 29 maja 2016 r. Otwarcie koperty przed startem eliminuje zawodnika z zawodów.
4. Uczestnicy zawodów otwierają jednocześnie zamknięte koperty oraz startują z miejsca startu po sygnale START. Terenem zawodów jest Lasek Północny - mapa znajduje się na odwrocie karty zawodów.
5. Zawody polegają na zebraniu wszystkich prawidłowych odpowiedzi na karcie zawodów. Za każde odgadnięte hasło uczestnik otrzymuje odpowiednią ilość punktów.
6. Na karcie zadań znajduje się mapa terenu, na której zaznaczono 7 miejsc. Aby zebrać punkty należy dotrzeć do miejsc wskazanych w zadaniu.
7. Druga część dwuboju polega na oddaniu przez zawodników w wyznaczonym miejscu (Leśny Kot) trzy strzały z karabinka sportowego do tarczy. W przypadku pojawienia się większej liczby zawodników przed godz. 12:00, liczony będzie czas przyjechania do miejsca oddania strzałów.
8. Wypełnione karty zawodów wraz punktacją za oddane strzały będą przyjmowane na mecie – Leśny Kot, do godz. 12:00 (wyjątek pkt 7).
9. Dla trzech najlepszych zawodników przewidziano nagrody. Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku oraz imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych Stowarzyszenia na stronach www.
10. W przypadku jednakowej liczby punktów w dwuboju, zawodnicy będą oddawać po jednym strzale z karabinka sportowego do tarczy, aż do wyłonienia zwycięzcy.
11. W sprawach spornych, decyzja organizatorów jest ostateczna.


Informacje dla uczestników:
1. Poziom trudności – dla początkujących - ok. 20 km.
2. Szczegóły rajdu – http://www.rpswiat.pl/
3. Zabieramy odzież przeciwdeszczową oraz swój prowiant.
4. Biorąc udział zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu zawodów rowerowych, dostępnego na stronie http://www.rpswiat.p...MIN_ZAWODOW.pdf
5. Należy sprawdzić stan techniczny roweru oraz niezbędne wyposażenie.
6. Rejestracja online.
7. Stowarzyszenie nie pobiera opłat za organizowanie rajdu rowerowego.
8. Ubezpieczenie od NNW – uczestnicy zawodów.
9. Plakat imprezy: http://www.rpswiat.p...WUBOJ_2016m.jpgRównież z jednym lub większą ilością słów kluczowych: str szprycha, słupsk, rower, zawody, dwubój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych