Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jazda trasami serwisowymi autostrady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szir

szir

Wtajemniczony

• Members
  • 1363 postów

Napisano 12 maj 2016 - 11:27

Jeszcze takimi nie jeździłem, ale słyszałem, ze można się nieźle zdziwić, jak dojedzie do zamkniętej na kłódkę bramy. No nie zawsze profil tej drogi jest taki sam jak autostrady obok t.z. tego terenu chyba za bardzo nie równali, przez co może być ciekawie.

Jeździł ktoś??

MAPKA  Z  OBIEKTAMI  DO KOT  i PIELGRZYMIEJ  https://www.google.c...47624999994&z=6

Czasami na drodze spotykam prawdziwych bikerów szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

#2 Slovakov

Slovakov

Wtajemniczony

• Members
  • 1755 postów

Napisano 12 maj 2016 - 16:43

Co do autostrady nic nie wiem, ale wzdłuż ekspresówki zdarzyło mi się nieraz. Fakt, że profil jest czasem trochę inny niż w przypadku głównej drogi, ale jak dla mnie to jest zaleta. Co do bram spotkałem się z tym raz,, z tym że to nie była ot taka brama przez środek drogi, ale jej koniec - tam zacynał się teren należący do wodociągów. 

Ciekawe bywają też drogi wzdłuż torów. Nie widuje się ich tak często, są zazwyczaj tylko szutrówkami i często do tego są nieźle zarośnięte, ale jak już się uda znaleźć jakąś dróżkę w tym stylu to będzie dużo cichsza i przyjaźniejsza niż ta wzdłuż autostrady. Tylko na szosówce tam byłoby ciężko....

"Autor oświadcza, że wynikające z wypowiedzi podobieństwo niektórego do wszystkiego i niczego jest przypadkowe i wynika z tego i tamtego. Dlaczego? Żeby było wesoło."
A na tym autor jeździ :D

#3 HH2

HH2

Wtajemniczony

• Members
  • 1276 postów

Napisano 13 maj 2016 - 05:29

Wzdłuż A8 we Wrocławiu drogi serwisowe są ładnie naniesione na mapę OSM i zawsze można sobie sprawdzić, jak dana serwisówka przebiega. Zachęcają nowym równym asfaltem, ale często kończą się w polu lub na bramie, a czasem nie ma mostków nad rzekami. Na rolki będą się nadawać, bo nawet często widać z samochodu, jak ludzie śmigają wzdłuż autostrady, ale przydatność na rower najlepiej sobie samemu sprawdzić:

http://www.openstree...51.1680/17.0507

PS. Projekt jest otwarty, jeżeli brakuje jakiejś drogi, jest jakiś błąd na mapie, to można samemu poprawić :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych