Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

VIII Rajd „Z kompasem” 30-31.05.2015, Kopalino, Gmina Choczewo

zawody wyścig

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zkompasem.pl

zkompasem.pl

    Jestem tutaj Nowy

  • Members
  • 18 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:26

VIII Rajd „Z kompasem” 30-31.05.2015, Kopalino, Gmina Choczewo

 

 

 

Drodzy Przyjaciele Rajdu „Z kompasem”

 

Kolejna porcja wspaniałej, aktywnej zabawy w terenie - ósmy Rajd „Z kompasem”- czeka na nas  w ostatni weekend maja (30-31.05.2015). Zapisy startują już w najbliższy piątek (01.05) na stronie internetowej Rajdu (www.zkompasem.pl).

 

Bazą Rajdu będzie położona niecałe 3 kilometry od brzegów Bałtyku miejscowość Kopalino. Na trasach spotkamy czarujący nadmorski las, ukryte w lesie wydmy, malownicze potoki, jeziora- prawdziwe skarby pomorskiej przyrody!

 

Pomóż nam kolejny raz pobić rekord frekwencji, przyjedź do gminy Choczewo, bo naprawdę warto, przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, chodź z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

 

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Część tras uczestniczy w pucharach na orientację.

 

Ponadto atrakcje towarzyszące- ognisko, pełen bufet jedzenia (pyszne kaszubskie śledziki, kiełbaska z ogniska, żurek) i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

Nie może Ciebie zabraknąć na VIII Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha! Szczegóły: www.zkompasem.pl

 

Zapraszam serdecznie

 

Marcin Jank

Kierownik Rajdu

 Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zawody, wyścig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych