Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ciuchy rowerowe z Decathlonu a może inne?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 DawidK

DawidK

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 53 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 10:24

Witam jesteście bardzo pomocni, za co wam dziękuje. Licznik mam, sprawę oświetlenia mam ogarnięta. Jak kupię oświetlenie będę chciał kupić sobie potem ciuchy rowerowe. Używam do biegania ciuchów z decatlonu i zadowolony jestem. I w decatlonie mają taką ofertę : http://www.decathlon...id_8328765.html , http://www.decathlon...id_8328767.html . Co sądzicie warto.opłaca się za tą cenę a wkładka dobra? Czy może coś innego w tej cenie polecacie i czym się kierować przy wyborze.Z wyglądu przypadły mi do gustu pozdrawiam.

#2 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 15:54

Ciuchy w Decathlonie trzeba pójść i pomacać lub przymierzyć, bo szczerze mówiąc oferta nie trzyma stałego poziomu. W jednym roku można kupić super ciuchy, a w następnym kolekcja jest już przeciętna. Tak mają w tym roku np. z rękawiczkami.

Przy budżecie 250 zł na koszulkę można przebierać w ofertach praktycznie każdej marki produkującej ciuchy. Gdybym miał kupować przez internet, to prawdopodobnie nie wziąłbym koszulki Decathlonowej, tylko poszukał np. Nalini, Pear Izumi, Endura. W przypadku zakupu stacjonarnego wiadomo, że Decathlon wygrywa wygodą zakupu w dużych miastach, nie trzeba nic szukać itp.

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#3 DawidK

DawidK

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 53 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 17:16

Decathlon mam blisko i używam do  biegania odzież i buty i zadowolony jestem i używam na razie na rower też. I pomyślałem, żeby na rower też tam poszukać. Nie upieram się że 250 zł. może mniej być jak warto będzie . Im mniej tym lepiej. Może też być inna firma. Tylko, że pojęcia nie mam czym się kierować jaka wkładka ma być by coś warta była, by na  trochę starczyła. Tak samo koszulki jaki materiał czy firma i gdzie szukać poza Decathlonem. A i plus dla Decathlonu mają opisane do czego przeznaczenie i ten struj mnie skusił , że pisze profesjonalny strój grupy FDJ . To pomyślałem jak dla profesjonalistów to i dla amatora się sprawdzi i będzie dobra. 

#4 taddix

taddix

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 16:11

A czym się kierować przy zakupie bielizny rowerowej? Mam na mysli majtki/bokserki , skarpety. Rozrzut cenowy ogromny, a marek tyle że nie umiem tego ogarnąć.

#5 Lilo28

Lilo28

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 25 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:53

Tanie i dobre jakościowo ciuchy na rower są w sporti, ja przestałem kupować w sieciówkach i zacząłem w sklepach sportowych, ciuchy są zdecydowanie lepsze.

#6 kolka

kolka

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 11 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 11:21

Ja nie widzę niczego złego w kupowaniu ciuchów w decathlonie, ale muszę się zgodzić, że sklepy sportowe (nie sieciówki) są jednak zdecydowanie lepsze jeżeli chodzi o jakość.

#7 zoella

zoella

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 22:26

ja kupuje ubrania polskiej marki 4f:) zawsze szukam tutaj http://allani.pl/wyszukaj/4f Co o nich sądzicie? 

#8 mazzorri

mazzorri

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 4 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 19:16

Wiesz.. każdy kupuje tam gdzie lubi a w moim przypadku jest to sklep internetowy domenasportowa.pl. Maja wiele fajnych akcesoriow dla rowerzystow i zagladam tam zawsze jak czegos potrzebuje :)

#9 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8448 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 20:48

Sklep spamerski, to znaczy że nie warto kupować u tych spamerów, którzy pewnie w rzeczywistości są równie nieuczciwi. Ja takie sklepy które zarzucają linkami na forach pod pozorem poinformowania, nawet nie klikam i nie nabijam googlowi statystyk. Szczerze wszystkim odradzam klikania w takie spamerskie linki na forach, bo to w większości jakies internetowe wsiowe sklepy, które z dnia na dzien mogą przestać istnieć i jesteśmy w dupie.

Pozdrawiam :D

u1549y2014v4.gif

#10 Lilo28

Lilo28

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 25 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 12:14

Akurat domenasportowa jest ok i długo już tam kupuję :) ale np allani to pierwsze słyszę, jakiś no name, który zniknie pewnie szybko tak jak pisze poprzednik.

#11 annarej

annarej

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 81 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 08:34

Ewentualnie jakieś leginsy sportowe. Są wygodne, te z naturalnego materiału dobrze odprowadzają pot. Nic nie lata podczas jazdy. Nawet podczas tych chłodniejszych dni będą dobre, ze względu na to, że można zakupić cieplejszą wersję.

Wprawdzie sezon z przecenami już się skończył, ale wciąż można trafić na perełki np bezpośrednio z hurtowni. Przykład: http://e-nado.pl/spodnie-dresowe-hurt

#12 ewelina546

ewelina546

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 23 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 20:41

Na rower warto kupić dedykowane ciuchy sportowe - będzie wygodniej, a na bank, na dłuższe wyjazdy spodnie - na https://www.dobrerowery.pl/spodnie

znajdziesz te dobrych, sprawdzonych nie tylko przez amatorów marek

#13 justyna26

justyna26

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 82 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:46

Jest to duża sieciówka. Można tam znaleźć spore promocje i w czasie tych promocji warto jest sie skusić na zakupy. Jednak czy tylko ja mam takie wrażenie,że normalne, bazowe ceny w tym sklepie są wysokie? Minusem jest równięż to,że mają swoje sklepy jedynie w dużych miastach.

Jeśli bierzecie pod uwagę zakupy przez internet to proponowałabym zajrzeć sobie do Fightershop.  https://www.fightershop.com.pl/

Ciuchy dobrej jakosci

miewają dobre promocje

oraz moim zdaniem super wzornictwo ( wyglad równiez się liczy, nie wierzę,ze Wy nie lubicie dobrze wygladać jak biegacie czy jeździcie na rowerze)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych