Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Majówka w Górach Izerskich Single Track

single track

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 janek49

janek49

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:38

Witam,

wybieramy się na majówkę ze znajomymi, aby skorzystać ze Świeradowskich Single Trakacków. Kto jeździł i jak ocenia jakoś tych tras?

Przy okazji, czy możecie polecić noclegi przyjazne rowerzystom w Świeradowie ?

#2 Bikermtb

Bikermtb

Elita Forum

• Members
  • 2309 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 19:08

Jeśli ktoś tam jeszcze nigdy nie był- polecam. Być może się spodoba. Dla mnie zawiewa nudą. Zdecydowanie wolę Rychleby.

#3 Jaroszek55

Jaroszek55

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 08:11

Witajcie!

jestem wielbicielem tych tras w Świeradowie! Mieszkam pod Wrocławiem i wybieram się tam często :) Trasy podzielone są na 3 stopnie trudności - zielone, czerwone i czarne. Zdecydowanie moja ulubione - Zajęcznik startująca z nad koleji gondolowej. Oprócz singli w Swieradowie można pojezdzić po górach izerskich - piękne widoki, ale ścieżki rowerowe - ogólne rewelacja!

Jeśli chodzi o miejsca noclegowe - korzystałem z Willi Aleksander-Panorama. Dla aktywnych jest to idealne miejsce, które jest dobrą bazą wypadową w góry i na Single. Sprawdź sam:

http://aleksander-swieradow.pl/

#4 Marasm

Marasm

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:24

Polecam jazdę w okolicach Świeradów ponieważ lubię ciszę i spokój a nie tabuny turystów. Byłem dwa razy i jestem zachwycony. Super widoki różne trasy. A jak odpoczynek to tylko w pensjonacie "Aleksander" bo to po prostu niesamowite miejsce. W tym roku również się tam wybieram bo zostało jeszcze parę miejsc do których nie dojechałem;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych