Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[pedały] Zielone niskoprofilowe platformy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 15 październik 2014 - 14:04

Szukam zielonych pedałów platformowych które nie będą ważyć pół kilo. Z rzeczy w znośnej cenie udało mi się znaleźc tylko to(reszta jest za droga):

http://dobresklepyro...moor/fever-v1-0

Pytanie 1: Czy piny w takich pedałach wbijają się w stopę gdy jeździ się w tampkach(chodzi o takie klasyczne tenisówki, a nie trampko-adidasy)?

Pytanie 2: Czy znacie jakieś inne jasnozielone pedały platformowe które nie będą kosztować równowartości swojej masy w złocie?

Pedały są do XC nie do żadnego skakania itd. nie muszą mieć ogromnej powierzchni.

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.
Specjalizacja: ASP.NET-MVC 5

#2 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8447 postów

Napisano 16 październik 2014 - 09:48

Trampki zaraz bedą miec dziury :) Najlepiej kupić buty typowo rowerowe pod pedały z pinami.

Warto rozglądnąć się też za pedałami Wellgo, bo cena dobra, a uważam że są lepiej wykonane. Najlepiej gdy pedał posiada ślizg teflonowy i łożysko maszynowe. Nie zajedziesz tego nawet po 30 tysiacach kilometrów. Same maszynówki poddają się po wiele krótszym czasie.

u1549y2014v4.gif

#3 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 16 październik 2014 - 11:26

To nie dla mnie, nie muszą być "bombproof", bo nie będą aż tak katowane, raz do roku wyjazd w góry, ok. 1000km rocznie.

Szukam zgrabnych anodowanych jasno-zielonych bo będą pasować do roweru i lekkich oraz niedużych bo nie chcę kowadeł. Ja jeżdżę na SPD.

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.

#4 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 16 październik 2014 - 20:33

A jeszcze jedno z tymi butami to jak już to bym szukał damskich 40-tek. A może można wymienić standardowe piny na krótsze?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych