Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Klasyczny Lauener

lauener ostre

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:52

Załączony plik  lauener1.jpg   184,3 KB   73 Ilość pobrań
Dawno się nie odzywałem na forum. Otóż żyję i nawet ostatnio złożyłem rower.
Ostrzaka składałem przez prawie rok (klasa maturalna daje popalić).
Trochę danych:
Rama: Lauener na Columbusie Zeta, Haki Gipiemme
Koła:
-Miche Primato Pista
-Alexrims R540
-DT
Korba: Shimano 600
Stery: Shimano 600
Kierownica: 3ttt Paris-Roubaix wer.Mercx
Mostek:3ttt Synthesis
Sztyca:Kalloy Klocek
Siodełko: Selle Italia Turbo
Łańcuch: KMC 710
Owijka: Velox Tressorex
Blat: Sturmey Archer
Przełożenie: 46/16

W planach mam wymianę sztycy na Shimano 600, jak pojawi się w dobrej cenie. Jak się uda, to wskoczy mostek Shimano 600, bo obecny kokpit jest za mało sztywny dla mnie. Do tego w pogotowiu czeka hampel Shimano 600 z klamką przełajową promaxa. Niedługo powinno do mnie przyjść siodełko San Marco Concor SC Laser, więc przez pewien czas będę je testował. Jak uda mi się skompletować podwójne paski i noski (bo na cinelli z oficjalnej dystrybucji niezbyt mnie stać :rolleyes: ) to wskoczą z pedałami Kyokuto Pro Ace (wer. szosowa) zamiast Time Alium.
Z ciekawostek - rama jest z lat 80, zrobiona w szwajcarii w warsztacie Pana Waltera Lauenera - to były jeszcze czasy w których sklepy rowerowe miały własne marki rowerów - w małym miasteczku Burglen. Jeździła w rowerze po Szwajcarii, później sprowadzono go do Polski, ktoś go kupił na allegro, później znowu pojawiła się na allegro, z niekompletnym rowerem bez kół i krzywym widelcem, a potem odkupiłem gołą ramę również na alle i odebrałem w Radomiu. Jaki ten świat mały :)
Taka sytuacja.

Załączone pliki

"W życiu warto jest robić coś ciekawego."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych