Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

trasy Łódź-pomocy:)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 patlove

patlove

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 45 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 09:56

zna ktoś jakieś ciekawe trasy XC Łódź i okolice???

#2 Maciejfloyd

Maciejfloyd

Wtajemniczony

• Members
  • 1048 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 10:18

Cześć!:) Nie wiem czy wiesz, ale skoro pytasz o te trasy tutaj, to pewnie nie wiesz jednak, że w Łodzi rowerzyści zbierają się w kilku miejscach co tydzień i wspólnie sobie kręcą po okolicy. Takie miejsca to Arturówek, bar ,,Modrzew'' na ulicy Okólnej, koło McDonaldsa na Retkinii. Jeśli chcesz też się czegoś dowiedzieć to wejdź na stronę łódzkich bikerów Cyklomaniak - link http://www.cyklomaniak.pl/ Tam na pewno poznasz ekipę do jazdy po okolicach Łodzi.
Jeśli chodzi o same trasy to oczywiście wszyscy jeżdżą po Lesie Łagiewnickim i jego okolicach. O ile samego lasu nie lubię bo za duże tam tłumy, to jak już się ruszysz gdzieś poza to i górki fajne i widoki super znajdziesz. Kup sobie dobrą mapę okolic Łodzi z oznaczeniami szlaków i uderzaj w teren. Polecam jazdę po okolicach od Łagiewnickiego po Dobrą, potem w stronę Dobieszkowa i Cesarki. Okolice Nowosolnej, Kalonki, Boginii, Skoszew. Okolice samych Brzezin. Jeździłem po tych trasach i znam je bardzo dobrze, a mieszkam w Głownie, więc tak blisko też nie mam. Gwarantuję, że w okolicach tych miejsc, które wymieniłem można się solidnie napedałować pod górę i pocisnąć w dół, jednocześnie podziwiając panoramy wzniesień łódzkich:) Jak masz jakieś pytania to pytaj tutaj w tym wątku, chętnie odpowiem i podpowiem. Jakbyś miał chęć też pojeździć wspólnie to też możemy się zgadać:)

#3 alkor

alkor

Dumny Forumowicz

• Members
  • 471 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:21

Ze tak bezczelnie stwierdzę- możesz wejść na konkurencyjne forum:P tam mamy dość mocna łódzka ekipę.
Ewentualnie mogę Cię wciągnąć w taką pozaforumową grupę z którymi często śmigam. Tylko to raczej długie dystanse:)
Someday you'll make a girl very happy, for a short period of time. Then she'll leave you and be with new men who're ten times better than you could ever hope to be.
These men're called MTB BIKERS.

#4 Maciejfloyd

Maciejfloyd

Wtajemniczony

• Members
  • 1048 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:43

Może nie zbanują:) Alkor, co to za forum?

#5 alkor

alkor

Dumny Forumowicz

• Members
  • 471 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:51

O rowerowe.org mi chodzi:)
Someday you'll make a girl very happy, for a short period of time. Then she'll leave you and be with new men who're ten times better than you could ever hope to be.
These men're called MTB BIKERS.

#6 Maciejfloyd

Maciejfloyd

Wtajemniczony

• Members
  • 1048 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 12:27

heh, dzięki:) obczaję co się tam dzieje.

#7 patlove

patlove

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 45 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:56

wielkie dzieki;d

#8 Krzywy

Krzywy

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2014 - 09:08

Apropos łódzkiej grupy to czy jest to grupa rowerowe soboty? jeśli o niej mowa to jak najbardziej polecam grupę, fajni ludzie itd.

#9 wanda99

wanda99

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 19 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:17

hej :) A jaki jest poziom zaawansowania w tej grupie?  Początkujacych tez przyjmują? :)

#10 olahola80

olahola80

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 5 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 09:50

super okolice przy konstantynowie lodzkim!

#11 MagdaM

MagdaM

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 6 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 17:47

coś ten cyklomaniak zepsuty... ;) ale działa pod cyklomaniacy

#12 fibi

fibi

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 3 postów