Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

wyprawa Gruzja/Armenia czerwiec lub lipiec 2013

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 czaban

czaban

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 21:50

Szukam chętnych do wspólnej wyprawy rowerowej do Gruzji/ Armenii + ewentualnie Turcja ,
Termin : Czerwiec/Lipiec 2013 , z mojej strony preferuję początek czerwca ,
Czas: 2-3 tyg
Transport : samolot w dwie strony
Koszt wyprawy : 2 tys. – 2,5 tys

Rodzaj wyprawy : studencka niskobudżetowa pod namiotami , plan jest taki żeby bez większej spiny przejechać Gruzje / Armenie , w zależności co po drodze 60 -140 km dziennie

O mnie: 27 lat , mieszkaniec Krakowa , otwarty na ludzi , bezkonfliktowy , mam doświadczenie w samotnych krótszych wyprawach jak i dłuższych z grupą ludzi, moja zasada na wyprawie „ trzymamy się razem” , tzn. nie mówię że jeździmy zawsze koło w kolo bo tak się nie da , ale jak przez dłuższy odcinek nie widzimy partnera to czekamy , w miastach trzymamy się razem , przed nocą staramy się jeździć w zasięgu wzroku

Kogo szukam : pozytywnych i ciekawych życia ludzi , kompromisowych , wstających przed 8 ( oczywiście z wyjątkiem ewentualnych tych ciężkich poranków :P) , świadomych że na wyprawie może być czasem ciężej; wsiadających na rower w każdych warunkach ,

Jestem przekonany do wyjazdu na 100%( nigdy nie wycofuje się w ostatniej chwili i strasznie tego nie lubię jak ktoś tak robi ) , więc jeśli masz czas w czerwcu , masz fundusze , jesteś przekonany że chcesz jechać i chcesz dogadać szczegóły serdecznie zapraszam do kontaktu

czaban11111@interia.pl

Proszę o względne szybkie zgłaszanie się ze względu na konieczność rezerwacji biletów samolotowych ( im szybciej tym taniej) , mi do wyprawy wystarczy tylko jedna osoba i mogę jechać ale wiadomo im więcej tym raźniej,
Pozdrawiam
Piotr

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych