Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Stwórz swoja markę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 clavdivs

clavdivs

Wtajemniczony

• Members
  • 1295 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:39

Propozycja mojej zabawy jest bardzo prosta. Wyobraźmy sobie ze jesteśmy właścicielem lub głównym udziałowcem przedsiębiorstwa produkującego rowery.

Jaka wybrali byście nazwę dla swojego produktu, jak wasze rowery by się nazywały, mile widziane uzasadnienie. Podajcie tez w jakiej kategorii specjalizowała by się wasza firma.:enduro, DH, XC, road, city.

Moja propozycja:
Rowery do AM:
Merkava- tłumaczenie nazwy brzmi rydwan, nazwa ta rownież jest kojarzona z izraelskim pojazdem bojowy.
Szosa:
REX- tłumaczenie proste, łacińskie słowo "król"
Zasada nr25: Rowery na szczycie swojego samochodu powinny być warte więcej niż samochód.

#2 Maciejfloyd

Maciejfloyd

Wtajemniczony

• Members
  • 1048 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:01

Jak już miałbym zakładać swoją firmę produkującą rowery to byłyby to zdecydowanie stalowe maszyny:) Produkcja ram do xc i trekingów, ze 2 lub 3 modele do każdego rodzaju plus projektowanie ram na zamówienie dla indywidualnych klientów. Do tego własna lakiernia oczywiście. Stawiałbym na jakość wykonania ram, dobór osprzętu, kolorystykę ram. Produkcja byłaby niewielka. Nazwa firmy? Wymyśliłem, ale nie zdradzę:) Natomiast modele ram do XC nazywałyby się Alfa oraz Omega.
Przykładowy model np. Alfa - czarna matowa rama z rur Reynoldsa, amor czarny Fox lub sztywny wideł, osprzęt XT/XTR, koła? hmm nie mam pojęcia, komponenty Eastona lub Thomsona, stery Chris King...pomarzyć można i dobrze, że marzenia nic nie kosztują:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych