Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[SIODEŁKO] Abi Era (SO1226D)

abi era recenzja siodełko so1226d

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 miro

miro

Wtajemniczony

• Members
  • 1435 postów

Napisano 01 luty 2008 - 23:42

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Cena:b.d.
Zastosowanie wg producenta:trekking

Siodełko pokryte jest dermą. Materiał nie jest śliski, dzięki czemu można złapać siodło nogami, ale nie przeszkadza przy tym w pedałowaniu. Tapicerka mogłaby trzymać się mocniej-po 2 sezonach z tyłu siodła materiał nie wytrzymał napięcia i oderwał się od zszywek. Siwa grafika nawet wolno się ściera, nawet teraz widać ją wyraźnie.
Pod poszyciem znajduje się gąbka. Siodełko jest w miarę wygodne, choć jadąc w trasę zmieniałem je na bardziej XCekowe, na którym było mi wygodniej.
Stalowe pręty osadzone są oczywiście w plastiku. Tak jak w poprzednich siodełkach, tak i w tym przy locie nad kierownicą pręty wbiły się w plastik :( No, ale w końcu to siodło do trekkingu, więc nie można od niego wymagać ogromnej wytrzymałości. Pręty lekko pokrywają się brązowym nalotem, ale jest on cieniutki i słabo widoczny. Nawet nieźle się trzymają. Kilka zszywek trochę mocniej powierzchownie przyrdzewiało.
Siodełko nie ma ochraniaczy, a derma nie jest gruba-przy glebie na asfalcie jest dość duże prawdopodobieństwo, że przetrze się na kancie.

Siodełko nadaje się do uniwersalnego "górala do wszystkiego"-można uprawiać na nim trekking, xc, nawet nie narzekam na nie w Konie :) Jednak jak coś w miarę nadaje się do wielu rzeczy, nie jest do wszystkich idealne - do trekkingu wolałbym bardziej komfortowe, do xcka twardsze i węższe (choć nie jest szerokie jak na trekkingowe), do skakania mocniejsze. Myślę, że jest dobrym wyborem dla kogoś, kto jeździ różnie na jednym rowerze.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: abi era, recenzja, siodełko, so1226d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych