Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cannondale BadBoy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 smoka

smoka

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 30 postów

Napisano 26 październik 2011 - 13:13

Witam ponownie, rower nie kwalifikuje się wg. mnie do zadnego innego działu, to wrzucam tutaj:D BadBoy 2010 rok, specyfikacja napedu fabryczna, model 26 disc chyba. hamulce tektro auriga sub, opony schwalbe marathon, licznik cannondale IQ188 wireless, pedaly spd jakies shimano, torba podsiodlowa cannondale, koszyk na bidon giant, zmienione gripy na ergo. Stopki do niego dlugo szukalem, wybor padl na accenta z jakiegos urban bike. W przyszlosci planowana wymiana pedalow na anodowane na zloto platformy i wymiana przerzutek na xt.
Zapraszam do komentowania i podsylania pomyslow na upgrade.

Załączone pliki

• Załączony plik  bb3.jpg   72,61 KB   233 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bb4.jpg   96,72 KB   285 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bb1.jpg   98,63 KB   210 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bb2.jpg   56,21 KB   161 Ilość pobrań

;)

#2 m0rdeczka

m0rdeczka

Emerytowany

• Members
  • 1433 postów

Napisano 26 październik 2011 - 14:46

Fajne masz te maszynki. Rozumiem, że każdy do czego innego ? Szosa, teren no a ten to taki chyba uniwersal do miasta może ?
Zauważyłem też, że wymieniasz gripy na ergo. Mi osobiście się to nie podoba lecz nie miałem styczności. Wygodniejsze są czy co cie do nich skłoniło ?
Gt Avalanche 3.0 prowokacje
Dołączona grafika
GG: 9096807 afery

#3 smoka

smoka

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 30 postów

Napisano 27 październik 2011 - 06:51

Hej, zmieniam gripy na ergo, bo nie lubie rogów zwyłych, może nie wyglada profesjonalnie, ale jak sama nazwa mowi ergonomia jest lepsza. Przynajmniej wg. mnie. Zapędów na zbijanie masy i inne tego typu działania jeszcze nie mam. badboya do pracy uzywam i na miasto, univege do lasu, caad 3 na szose :] Mam jeszcze 4 rower, ale jest w trakcie przebudowy, typowy trekking, 28 cali kola, na xt, siodelko Brooks... Pozdrawiam
;)

#4 smoka

smoka

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 30 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 10:34

Szukam blotnikow do bad boya, ktos sie styknal juz z tym problemem?? mysle o SKS Bluemels, ale nie wiem jak z montazem bedzie - napewno trzeba bedzie jakies nowe otwory montazowe dopasowac z tego co w sklepie widzialem. Ktos ma jakies inne pomysly?
;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych