Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dobry sklep rowerowy w Kielcach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 29 grudzień 2007 - 16:42

W innym temacie napisałem że kupuję sobie rower. Rower będzie kupowany w kielcach bo tam jeżdżę. Myślałem nad różnymi markami mongoose, scott, kellys, author, spece i inne. W Kielcach nie jest tak dużo dobrych sklepów rowerowych o dużym asortymencie. znalazłem kilka sklepów np.
Rower Sport
ul. Planty 12

Centrum Rowerowe Margo
ul. 1-go Maja 70

Piątek-Sport
ul. Piotrkowska 6/29

Suport
ul. Sienkiewicza 53

Wsół Sport
ul. Czarnowska 22
(41) 344-11-31

Gdzie najlepiej kupić rower w kielcach. Pomóżcie
PZDR

#2 Nitro 89

Nitro 89

Dumny Forumowicz

• Members
  • 286 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 17:39

Na ulicy Paderewskiego jest sklep w ktorym dość często kupuje nieznam dokladnego adresu bo mi paragony po gineły :P ale jesli idziemy ul Sienkiewicza i skręcisz w Paderewskiego tak zeby iść w strone stadionu po lewej stronie jeśli drogę na stadion masz na wprost zobaczysz dość duży oszklony budynek z napisem "Rowery".
  • Paweł_S lubi to
Maxim :P www.bikeforum.pl/album.php?albumid=138

#3 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:47

Dzięki zajże.

#4 BOMB-L

BOMB-L

Stały Bywalec

• Members
  • 837 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 21:18

Z tych wszystkich byłem tylko w "Margo", bo miałem najbliżej, ale nie dam powiedzieć złego słowa o tym sklepie... Fachowa obsługa...
  • Paweł_S lubi to
www.photoblog.pl/bomb1991

www.picasaweb.google.com/bbbombel

http://thebomb.digart.pl/

www.astraklub.pl

#5 BIG MAZI

BIG MAZI

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 12 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 22:41

O tej porze roku w sklepach, raczej niewielki wybór rowerów, ale spore obniżki. Jeżeli teraz chcesz kupić rower, nie skupiaj się na jednym sklepie, tylko przejdź po mieście i zobacz co cię zainteresuje, i gdzie możesz utargować najlepszą cene.Moje preferencje to zdecydowanie "wsół sport" i "suport".Najbardziej fachowa obsługa, pracują tam ludzie którzy sami jeżdżą i troche się natym znają.
Jeżeli chcesz wydać więcej niż 1000zł to sklep na paderewskiego sobie odpuść.Tam najwyższa półka to alivio, coś lepszego to abstrakcja.Lubie czasami patrzeć na ich miny gdy spytam się o jakiś lepszy, nietypowy sprzęt, Np: amortyzator marzocchi mx pro eta. Gęby i oczy rozwarte na ful.

#6 Slovakov

Slovakov

Wtajemniczony

• Members
  • 1589 postów

Napisano 03 luty 2008 - 21:37

Osobiście mam 2 rowery kupowane w "Rower Sport" i wielce sobie ten sprzęt chwalę ;) Widać, że właściciel zna się na rzeczy ;)
Był jeszcze jakiś mały sklepik... gdzieś w przecznicy od Sienkiewicza... i tam też jest nieźle... ale nie wiem gdzie to dokładnie :P

#7 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 06 luty 2008 - 18:05

marzocchi mx pro eta to nie aż takie nietypowe zapytaj ich o amory White Brothers

#8 silverbartCK

silverbartCK

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 9 postów

Napisano 13 luty 2008 - 22:29

hehe na paderewskiego kupowalem 12-13 lat temu rower i tylko co sie stalo....... to hamulce piszacza :D ale jak tak mowicie to sobi emysle czy nie zrobilem bledu kupujac tam gianta boulder trail disc za 1400. tzn. kupilem go moze tydzien temu ;d

#9 damianGR83

damianGR83

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 46 postów

Napisano 29 luty 2008 - 23:09

"Rower Market"
ul. 1-ego Maja 56

Mógł bym prosić o opinie powyższego sklepu?
Oczywiście jeśli ktoś miał z tym sklepem do czynienia.

#10 Paweł_S

Paweł_S

Wtajemniczony

• Members
  • 1464 postów

Napisano 11 marzec 2008 - 21:23

Ja w kielcach mam taki mały sklep rowerowy do kupowania różnych pierdół (idzie się od kacyka w dół Sienkiewicza i w pewnym momencie skręca się w prawo) w chodzę żeby kupić ochraniacz na ramę patrzę co tam mają na pułkach a tu za ladą stoi składaka czerwony Specialized S-Works z tak zakur... osprzętem że się troszeczkę:) zdziwiłem że w takim sklepiku obsługują takie rowery:D

#11 rep003

rep003

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 08:55

Sklepu na paderewskiego nie polecam ceny niektórych części są często 2 razy wyższe niż gdzie indziej. Polecam sklep "Suport" (jedyny w kielcach posiada w ofercie rowery marki CUBE:):) i za to duży plus)to jest przy sienkiewicza w bramie idąc od paderewskiego w strone dworca po to po lewej stronie. Co byś nie kupował zawsze jakiś rabat dostaniesz:) również polecam "Rower Market" na 1-ego Maja przystępne ceny.
  • Nitro 89 lubi to

#12 putek

putek

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 55 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 06:41

Osobiście mam 2 rowery kupowane w "Rower Sport" i wielce sobie ten sprzęt chwalę ;) Widać, że właściciel zna się na rzeczy ;)

Rower - Sport to najbardziej zalosny i chamski sprzedajacy jakiego spotkalem w sklepach (nie tylko rowerowych - ogolnie). Poza tym koles kompletnie nie zna sie na rowerach.

http://www.forumrowe...showtopic=32238

Tutaj jest opisana historia, ktorej bylem swiadkiem.
[SIGPIC]PELL'S[/SIGPIC]

#13 blitzer

blitzer

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 31 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 09:44

W którym sklepie w kielcach jest duży wybór koszulek i spodenek do jazdy rowerem? I to najlepiej ubiorów rozmiaru xxl ;)
Czasu nie mam za bardzo żeby je wszystkie zwiedzić niestety :(.

W asortymencie go-sport się tylko jako tako orientuję ;).

#14 Nitro 89

Nitro 89

Dumny Forumowicz

• Members
  • 286 postów

Napisano 08 maj 2008 - 19:48

Na plantach 12 widzialem koszulki jakies ;p
Maxim :P www.bikeforum.pl/album.php?albumid=138

#15 kravjec

kravjec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 83 postów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 13:54

ja polecam Support

#16 Britax

Britax

Elita Forum

• Members
  • 2170 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 11:13

no to mam problem po tym, co przeczytałem o ROWER SPORCIE, bo mam zamiar kupić sobie scotta voltage yz 25, a tylko ROWER SPORT jest dealerem w okolicy :(

#17 Slovakov

Slovakov

Wtajemniczony

• Members
  • 1589 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 16:09

Kolega tam kupił podobnego Voltaga i jak narazie sobie ten sklep chwali ;)
Pozdro :)
"Autor oświadcza, że wynikające z wypowiedzi podobieństwo niektórego do wszystkiego i niczego jest przypadkowe i wynika z tego i tamtego. Dlaczego? Żeby było wesoło."
A na tym autor jeździ :D

#18 Slovakov

Slovakov

Wtajemniczony

• Members
  • 1589 postów

Napisano 20 marzec 2009 - 14:50

Wie ktoś może, gdzie w Kielcach dobrze (i nie zbyt drogo) zaplatają koła? Macie z tym jakieś doświadczenia?
Pozdro :)
"Autor oświadcza, że wynikające z wypowiedzi podobieństwo niektórego do wszystkiego i niczego jest przypadkowe i wynika z tego i tamtego. Dlaczego? Żeby było wesoło."
A na tym autor jeździ :D

#19 Euforia

Euforia

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:45

Wszystkim stanowczo odradzam centrum rowerowe Margo przy 1 Maja 70. Żałuję, że kiedykolwiek miałam z nimi styczność, źle trafiłam! Właścicielka jest nieprofesjonalna, opryskliwa i jakby miała prentesje do mnie, że chce kupić u nich rower! tak się nie traktuje klientów!

#20 loleq666

loleq666

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2009 - 21:47

Nie kupuj we WSÓLE! Ja tak kupiłem rower i bardzo tego żałuje, jakis 300 zł droższy niz u konkurencji, servis to jest tragedia, 3 dni po przeglądzie śruba mocująca koło się odkręicła i przesuneła, zablokowalo mi kolo, moglem sie przewrocic jak nie wiem, ale dobrze ze opanowalem rower i nic mi sie nie stalo, a w innych sklepach nie byłem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych