Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Długoterminowa lista zakupów .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vertus

Vertus

Dumny Forumowicz

• Members
  • 448 postów

Napisano 02 sierpień 2011 - 19:40

Witam was po raz kolejny z kolejnymi problemami wynikającymi z mojej nie wiedzy ...:o
Mam zamiar wymienić korbe ,siodelko z sztyca , napinacz i może jeszcze hamulec ...
Jak widać dosyć sporo sprzętu który rozłożę kupując na parę miesięcy .
Z korbą mam ten problem że chyba chce się przestawić do korb jedno blatowych z racji tego iż jeżdżę już agresywnie przez co na jeden blat łatwiej będzie mi kupić napinacz o ktorym już wspominalem wczesniej chce jakiś w miare najtanszy i najlepszy ^^
Na korbę tak samo... może bmx-ową nie wiem doradzicie coś potem ^^
Sprawa siodełka jest prosta musze zbić zbędna masę ale nie kosztem klejnotów żadne plastikowe deseczki nie wchodzą w grę ;p Wywnioskowałem to z jazdy na eclatcie kolegi udręka...:( tak jak i wcześniej im taniej tym lepiej . Czekam na wasze jakieś propozycje komponentów trudno mi kreślić cenę którą chciałbym przeznaczyć na owe części na korbe kolo 150-200 max na napinacz nie mam pojecia nie znam sie na ihc cenach a na siodlo + sztyca do 100 zł .

#2 Vertus

Vertus

Dumny Forumowicz

• Members
  • 448 postów

Napisano 03 sierpień 2011 - 15:29

Nikt w niczym nie doradzi??

Myślałem że na forum o rowerach ludzie się na tym troszki znają by w czymś doradzić ...

Użytkownik Vertus edytował ten post 04 sierpień 2011 - 11:44

#3 daniel1990daniel1990

daniel1990daniel1990

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 9 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:57

dopisz do listy lokalizator gps ;) moim zdaniem sprzet do roweru niezbedny. Poszukaj w necie, albo wpisz sobie gpsdoroweru.pl :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych