Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Parking strzeżony, całodobowy

całodobowy parking parkingi rowerowy strzeżony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 s314ryt

s314ryt

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2011 - 09:30

Hej,

Prośba o pomoc. Szukałem dosłownie wszędzie, niestety nie mogę znaleźć żadngo parkingu strzeżonego, całodobowego dla rowerów.

Pytałem na kilku parkingach samochodowych, ale nie chcą rowerów.

Czy są jakieś miejsca w Warszawie, gdzie można wykupić parking całodobowo na takiej samej zasadzie jak dla samochodu?

Znalazłem to: http://www.ewarszawa.../rower_parking/, ale ten w Wola Parku chyba jest tylko na czas zakupów. Idealnie gdyby to było gdzieś w Śródmieściu / na Ochocie / Mokotowie, ale w gruncie rzeczy to nie ma znaczenia skoro widzę, że jest aż taki problem z tak trywialną i podstawową rzeczą w XXI wieku.

BŁAGAM o pomoc :)

#2 Creativepl

Creativepl

Dumny Forumowicz

• Members
  • 115 postów

Napisano 27 maj 2011 - 10:28

Wydaje mi sie że jest to raczej kwestia dogadania sie ze strażnikiem. On i tak tam siedzi, wiec ryba mu czy będzie patrzył na auto czy na rower.

#3 marcingrychtol

marcingrychtol

Wtajemniczony

• Validating
  • 1279 postów

Napisano 27 maj 2011 - 10:37

Co prawda do Warszawy mi daleko, ale totalnie nie rozumiem, dlaczego nigdzie nie ma przechowalni rowerów, skoro jest na nie zapotrzebowanie. Studiuję Architekturę i Urbanistykę i akurat robię projekt dużego kompleksu rekreacyjnego z boiskami do siatkówki, kosza, tenisa, ping-ponga, kręgielnią, bilardem, siłownią, sklepem sportowym i wszystkim co się tylko da, więc przy każdym wejściu wrzuciłem przechowalnię rowerów... Uważam, że w każdym budynku użyteczności publicznej powinno być takie coś...

https://www.tkholding.pl/ Projekty architektoniczne z wykorzystaniem najnowszych technologii Building Information Modelling i Virtual Reality

#4 Creativepl

Creativepl

Dumny Forumowicz

• Members
  • 115 postów

Napisano 27 maj 2011 - 13:14

Tak sobie właśnie skojarzyłem. A na dworcu? Jest przechowalnia, może tam ci przechowają rower.

#5 Koxiu

Koxiu

Wtajemniczony

• Members
  • 1515 postów

Napisano 27 maj 2011 - 13:19

W większości sklepów rowerowych jest przechowalnia rowerów, liczą sobie za to jak za zboże ale jest :)

#6 s314ryt

s314ryt

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2011 - 15:32

No właśnie, jesli straszna lipa z tym. Swoją drogą, też pomyślałem, że to super pomysł na biznes, ale nie wiem czy by na siebie zarobił. Niektórym (np. mi) wydaje się to dziwne, ale może jednak ludzie mają miejsce na swoje rowery i tego nie potrzebują (ewidentnie) :]

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: całodobowy, parking, parkingi, rowerowy, strzeżony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych