Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Selle Royal Alpine

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 macias

macias

Stały Bywalec

• Members
  • 659 postów

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:39

Wielkiej filozofii tu nie ma, zelowe siodelko z rowkiem w centralnej czesci, prezentuje sie nastepujaco:

Załączony plik  selle%20royal%20athletic%20alpine_soft.jpg   4,08 KB   190 Ilość pobrań

Przejezdzilem na nim rok i troche i niestety musze odlozyc na bok ze wzgledu na zniszczenia. Material pokrycia to cos w rodzaju gumy, ma to do siebie, ze jesli zrobi sie dziurka chocby szpilka to na skutek systematycznych naprezen (czyli w przypadku rowerzysty -- po prostu uzywania) zrobi sie z tego pekniecie, ktore dalej bedzie sie powiekszac. A ze to pokrycie jest w sumie delikatne, to... jesli mamy szczescie, to na takim siodelku mozemy przejezdzic 10 lat, jesli mamy pecha to po tygodniu bedzie do wymiany.

Komfort -- jezdzi sie wygodnie, zadnych dolegliwosci nie zauwazylem, i to mimo tego, ze moj egzemplarz byl wadliwy i po pewnym czasie zel uciekl z prawej czesci noska i miejscowo nie mialem tam amortyzacji.

Plusy
+ przyzwoita cena (2011 rok, ok. 60 zl)
+ wygodne

Minusy
- latwo niszczace sie pokrycie
- samo-niszczace sie pokrycie
- brak "komor" zelowych, aby zel byl utrzymywany rownomiernie wewnatrz siodelka

Drugiego takiego siodelka nie kupie. W tej cenie mozna znalezc podobne siodelka zelowe, ale z mocniejszym pokryciem, wiec wole probowac innych modeli.

Użytkownik macias edytował ten post 05 kwiecień 2011 - 14:07

Sprzedaję swoją kolekcję książek i trochę innych rzeczy — http://garaz.pl.hostingasp.pl/.

#2 RamzyY

RamzyY

Stały Bywalec

• Members
  • 601 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 22:02

opchnąłem je na allegro(kupiłem je z rowerem), dość wygodne, ale straszna kanapa ;/ w sumie co komu...
pęknięcia zrobiły mi się dwa-pożyczyłem koledze i kiedy przecinaliśmy gł drogę po zjechaniu nagle zahamował i wjechałem mu w tyłek(tylko bez dygresji plx) skończyło się na:
-kolega stracił lampkę i zyskał 2 rozdarcia poszycia siodełka(mojego) ok5mm i 1cm
-u mnie przekręcił się róg i doszła ryska na obręczy
pęknięcia nie wyglądały jakoś strasznie, ale co z nimi dalej to już nie moja sprawa
Godne polecenia w swojej cenie jest accent Monza. Wiem - damskie, ale testowałem siorki rower. Jest też wersja męska chyba Derry i jakby tyle nie ważyło to pewnie bym je kupił.
Dołączona grafika

#3 kociol2011

kociol2011

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 50 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 17:11

Miałem takie same jak kupiłem rower nawet wygodne ale jak kolega powyżej napisał to straszna kanapa jest z tego :D ja kupiłem Selle Royal z takmi fajnym światełkiem z tyłu :) http://allegro.pl/si...2930449082.html

Pozdrawiam

#4 macias

macias

Stały Bywalec

• Members
  • 659 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 19:15

Selle Royal Freccia to jeszcze wieksza kanapa niz Alpine. Trudno sie pomylic, bo Selle Royal ma jasno zaznaczona cala game siodelek od sportowych po zupelnie miejskie.
Sprzedaję swoją kolekcję książek i trochę innych rzeczy — http://garaz.pl.hostingasp.pl/.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych