Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[czyściki] FL Gear Floss

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 senjiro

senjiro

Wtajemniczony

• Members
  • 1085 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 23:57

Dzisiaj krótka recka "nowości" jaka wchodzi na nasz rynek,czyli czyściki (a raczej czyścik) Gear Floss.. Przyznam się szczerze że na sam produkt natrafiłem przypadkiem przeglądając ostatnio ofertę Finish Line`a. W pierwszym momencie jak zobaczyłem cenę to myślałem, że to chyba jakieś jaja - 26zł za paczkę jakiś frendzli:eek: Będąc pewnego dnia w moim zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym zobaczyłem, że mają takie coś na serwisie, więc korzystając z okazji wziąłem 2 sztuki do sprawdzenia.

Zawsze stosuje pocięte w paski stare szmatki, które nie dość że słabo chłoną benzynę lub odtłuszczacz to potem wystające nitki wkręcają mi się w kasetę i napęd. Sam czyścik dobrze wchłania benzynę i dzięki temu namacza cały syf we wszystkich zakamarkach. Fajne jest też to, że jest puszysty jak frędzle z mopa i do tego bardzo wytrzymały, więc pozwala to wyczyścić dokładnie cały brud. Każdy kawałek ma około 50cm długości, więc jest tez bardzo poręczny w użyciu. Ja moje 2 zdobyczne Gear Flossy podałem małemu recyklingowi i zatrzymam je sobie na czarną godzinę.

Dołączona grafika

Trudno tu o jakieś grubsze podsumowanie i niewiadomo jakie hymny pochwalne bo plusów wiele i rzecz bardzo przydatna, a jedyny minus to cena:( Wątpię czy ktoś, kto dość często dba o rower zdecyduję się na coś takiego, bo nie jest to towar "pierwszej potrzeby". Wiem że na maratonach jest sporo ludzi, którzy wożą rozłożone rowery w samochodach, więc bo jakiejś błotnej masakrze warto by było Gear Flossa mieć ze sobą, ja polecam:) (ps. a jak mi ktoś kupi jeszcze paczkę całą to będę jeszcze bardziej polecał;))
  • PIRAT, swierzak i Koxiu lubią to

#2 mumifikant

mumifikant

Dumny Forumowicz

• Members
  • 468 postów

Napisano 07 maj 2011 - 08:34

A nie lepiej kupić paczkę sznurówek ? :)

#3 senjiro

senjiro

Wtajemniczony

• Members
  • 1085 postów

Napisano 07 maj 2011 - 09:16

A nie lepiej kupić paczkę sznurówek ? :)

Niby można, ale nie są tak puszyste jak te Flossy, wiec całego syfu tak dobrze nie wybiorą. W sumie opisałem to głównie jako ciekawostkę. A, nóż są ludzie, którzy nie tną szmat lub nie korzystają ze sznurówek:)

#4 Kratos33

Kratos33

Dumny Forumowicz

• Members
  • 239 postów

Napisano 07 maj 2011 - 13:57

Ja rwę starą koszulkę na paseczki i tak czyszczę kasetę, szkoda kasy na jakieś ich sznureczki heheheh.

KLIKNIJ ForumEking.eu Zapraszam

#5 marcingrychtol

marcingrychtol

Wtajemniczony

• Validating
  • 1279 postów

Napisano 07 maj 2011 - 21:32

Ja szmat nawet nie drę tylko zaginam :P

https://www.tkholding.pl/ Projekty architektoniczne z wykorzystaniem najnowszych technologii Building Information Modelling i Virtual Reality

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych