Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mój Radonikkk ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 slowik93

slowik93

Dumny Forumowicz

• Members
  • 129 postów

Napisano 29 sierpień 2010 - 09:49

Witam forumowiczów :D
A więc po 2 latach jeżdżenia na MTB przyszedł czas zmian na nowe tzn. kupno nowego roweru. Szosy szukałem od dłuższego czasu, zastanawiając się długo co by tu kupić, aby jak najlepiej wyjść na tym. Padło na Radona RPS 6.0, dobry rower za rozsądną cenę, czemu nie?! A więc jazda do Niemiec w celach zarobkowych oraz kupna rowerka. Tak się stało, że nazbierałem kwotę na tego Radona, a więc czas się przejechać do sklepu Radona i zakupić rowerek. Pierwsze wrażenie po wejściu do sklepu, szok jaki sklep wielki podzielony na piętra, na każdym piętrze inny rodzaj rowerów np. parter- MTB, I-piętro szosa itp. Ale to nic trzeba szukać tego czego chciałem, po jakiś 10min znalazłem wypatrzonego Radona, mała rozmowa ze sprzedawcą (pomocnikiem), przymiarka do ramy, wszystko jest OK. Biorę! Rower trafia pod ladę sklepową, gdzie zostają wypełnione jakieś dokumenty. Później zaprowadzają rower do serwisu, serwisant mówi 10min i wszystko będzie wyregulowane:p Po 10min otrzymuje rower w pełni wyregulowany i gotowy do jazdy. Jednak rower jest bez pedałów, więc nie mogę się przejechać nawet na nim, no nic myślę szkoda. Wpakowałem rower w samochód i jazda do domu z bananem na twarzy. W domu wkręcanie pedałów od byle jakiego roweru, aby tylko się przejechać.
Pierwsza jazda i wrażenia. Jejku jak to idzie, toż to torpeda wg MTB. Szok! Jak na tym się jeździ. Kolejne jazdy mijają mi do tej pory z bananem, kiedy tylko wsiadam na ten rower gęba sama się cieszy. W MTB wszystko takie jest wg szosówki mało precyzyjne, takie się wydaję miękkie jakby :D Najlepsze są opinie kolegów, którzy wsiadają na kolarke, pierwsza opinia jest taka: Sama jedzie! :D
Specyfikacja Radona:
Rama Aluminium 7005 Double Butted
Widelec Deda Black Force
Stery FSA NO 10
Mostek FSA OS190
Kierwonica FSA VERO
Sztyca FSA SL280
Siodełko Scape light
Hamulce Shimano 105 BRR560
Manetki Shimano 105 ST5600
Przerzutka tylna Shimano 105 RD5600GS
Przerzutka przednia Shimano 105 FD5603BL
Korba FSA GOSSAMER PRO Compact
Suport FSA
Kaseta Shimano CS-5600 12-27
Łańcuch Shimano CN-5600
Koła Shimano WHR 500
Opony Schwalbe Blizzard Draht
Kolor Biały
Rozmiar 58cm

Zdjęcie:
Dołączona grafika

Mogę zamieścić więcej zdjęć, jeśli ktoś zechce ;)
Pozdrawiam

#2 SerQ

SerQ

Dumny Forumowicz

• Members
  • 360 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 21:48

Śmigałem na Radonie, tylko że MTB. Jak się napęd sprawuje? :)

#3 clavdivs

clavdivs

Wtajemniczony

• Members
  • 1295 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 23:37

Nie widac zdjec.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych