Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wycieczka ok. 140 km w niedzielę 29.08

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lechuem

lechuem

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 48 postów

Napisano 23 sierpień 2010 - 21:25

Witam. Poszukuję jednego chętnego na wyprawę całodniową.
8:30 Wyjazd z Warszawy Dw. Zachodni autokarową linią prywtną do Płocka. Koszt 20 zł - za przewóz roweru 0 !!!!
10:30 można zwiedzić Płock lub od razu ruszać w drogę.
Trasa - małouczęszczanymi przez samochody drogami lokalnymi wzdłuż lewego brzegu Wisły, kawałek przez Kampinos, dalej Czosnów, Łomianki i Wa-wa. Po drodze kilka punktów wartych obejrzenia - stary fort itp. Nawierzchnia w stanie doskonałym - nie zniszczona przez ciężki sprzęt.
Zrobiłem tą trasę w ostatnia niedzielę ale w odwrotnej kolejności. Teraz chcę inaczej bo odpadają z bagażu ciuchy na przebranie do autobusu. Czasu jest dość by nie forsować tempa choć sam, pomimo lekko przeciwnego wiatru, osiągnąłem srednią 21,4 km/h w czasie 7,5h w tym przerwy na odpoczynek i papu. Dostosuję się do mozliwości chętnego. Ilość postojów nieograniczona - wedle potrzeb. Byle dotrzeć przed zmierzchem. Mam 40 lat, jestem cyklomaniakiem, znam się dość dobrze na mechanice rowerowej, chętnie pomagam innym. Cyklozą zaraziłem się w 2002 roku, latałem trochę po różnych maratonach, przez ostatnie 31 dni przejechałem 1261 km. Sam zbudowałem od podstaw górala, który został skradziony. Teraz buduję crossówkę na niziny Jadę na 8mioletnim GF Tarpon - waga ok. 16 kg. Rower pożyczony od syna. Na wyposażeniu tylna lampa i dwa bidony 1 litrowe, plecak na kierownicy. Szukam jednego twardziela lub jednej twardzielki na 140 km wycieczkę. Szczegóły możemy ustalić telefonicznie 505-352-865 lub na maila lechuem@op.pl
Pozdrawiam i czekam na odzew. Jak nie znajdę chętnego lub hm... zainteresowanej i tak pojadę:)
Lechu

Użytkownik lechuem edytował ten post 28 sierpień 2010 - 07:03

#2 Wędrowiec

Wędrowiec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 84 postów

Napisano 25 sierpień 2010 - 22:09

Hej

Podoba mi się Twój post i plan trasy również. Bardzo chętnie bym się z Tobą wybrał na wyprawę. Niestety jest jedno ale, zawsze jest jakieś ale. Mam taka prace, że w co drugi weekend mam zajętą Sobotę i Niedziele i tak się złożyło, że wypada właśnie w ten weekend. Planuje natomiast dwu-trzy dniowy wyjazd po Mazowszu około połowy września (patrz post poniżej), jeżeli byłbyś zainteresowany, ewentualnie masz czas w tygodniu to napisz.
Coś o mnie. Mam na imię Mateusz, 26 lat jeżdżę w przyzwoitym tempie na starutkim Wheelerze. Preferuje trasy dłuższe.

Mój mail: matteo20@wp.pl

Pozdrawiam Mateusz
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych