Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

1.Kampinos, wyjazd 2.Szukam ludzi z Ursusa do wspólnej jazdy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#21 bikergonia

bikergonia

Dumny Forumowicz

• Members
  • 327 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 12:16

To kiedy ewentualnie ?
GTRider's
SPECRider's

#22 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:22

Odwołałem bo nie było nikogo chętnego na taki wypad, już trzykrotnie próbowałem organizować coś takiego i za każdym razem brak chętnych więc sobie odpuszczam.

Natomiast jeśli masz propozycje to ja bardzo chętnie, chociażby w sobotę 1 majową ; ) Myślę, że osoby, które szukają kogoś do jazdy się skuszą. Ja zgłaszam pełną gotowość

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.
Specjalizacja: ASP.NET-MVC 5

#23 bikergonia

bikergonia

Dumny Forumowicz

• Members
  • 327 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 13:37

wiesz co?
Sprawdzę czy będę w weekend w domu i dam znac.
Zresztą masz moje gg więc dogadamy ew. szczegóły.
GTRider's
SPECRider's

#24 Wędrowiec

Wędrowiec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 84 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 23:21

Hej

W zeszłą sobotę zrobiłem Kawałek szlaku zielonego (pieszo) od wysokości miejscowości Kampinos ok 7 km. w stronę Żelazowej Woli. Szlak suchutki, nadaje się do jazdy bezproblemowo.

Nie mogę się umawiać na konkretny termin, mam taka prace, że zazwyczaj wiem ok 21 czy będę miał następne pół dnia wolnego, ale jakbym się gdzieś wybierał to dam znać.
Kiedyś jak szedłem/jechałem na szlak robiłem tak: Ustalałem termin jaki mi odpowiadał, pisałem, że jeśli ktoś chce dołączyć to czekam tu i tu o tej porze. Jak ktoś dotarł to super, jak nie to szedłem sam.

Pzdr Mateusz

www.fizjoactive.com.pl

#25 bobiik

bobiik

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 49 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 19:12

2 maja ktos jedzie?

#26 fazzy

fazzy

Stały Bywalec

• Members
  • 582 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 19:21

Tak wyglądał dzisiaj miejscami szlak niebieski na wysokości Wólki.
Większość tras przejezdna, piaszczysta i sypka, ale miejscami znajdują się takie miejscówki... rower na plecy i do przodu :)

Załączone pliki

Metamorfozy:
CUBE Anal-og :)

#27 bobiik

bobiik

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 49 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 10:46

Tak wyglądał dzisiaj miejscami szlak niebieski na wysokości Wólki.
Większość tras przejezdna, piaszczysta i sypka, ale miejscami znajdują się takie miejscówki... rower na plecy i do przodu :)

Nie jest tak zle.Zawsze mozna wziac kalosze(-:

#28 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 13:59

Bez przesady, kawałeczek się przejdzie bokiem i znajdzie osuszoną trasę : ).
Ja jestem za przyszłym weekendem, konkretny dzień ustalimy w porozumieniu z Bikergonią.

#29 bobiik

bobiik

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 49 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 17:27

Te 19 lat + - to ile na plus?(-:

#30 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 17:37

Brak ograniczeń. Pewnie będę jednym z młodszych/najmłodszym.

#31 bobiik

bobiik

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 49 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:57

To dobrze ze nie ma ograniczen(-:

#32 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:35

Ja chciałbym zaznaczyc że skłaniam się ku 2. maja bo a piatek się wybieram na imprezę 50 km od Warszawy i raczej nie dam rady następnego dnia wrócić i ogarnąć się na rower. Termin podamy jak najszybciej się będzie dało.

#33 Wędrowiec

Wędrowiec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 84 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:34

Hej

Mam pomysł na fajną pętle, trasa na cały dzień. Początek w Truskawiu (dojeżdża tam autobus z młocin) skąd można się doturlać do szlaku czerwonego. Czerwonym do samego Brochowa z Brochowa niebieskim do Izabelina Leśnego a dalej zielonym do punktu wyjścia czyli Truskawia. Długość trasy ok 102 km. Można skrócić wracając nie do Truskawia tylko do Leszna.
Taka luźna propozycja, nie jestem w stanie określić kiedy bede miał na to czas.

Pzdr Mateusz

Ps. Ja już też nie mam 19 latek..........niestety :)

www.fizjoactive.com.pl

#34 Mrs_Sil

Mrs_Sil

Stały Bywalec

• Validating
  • 633 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:43

Nie polecam tego niebieskiego szlaku bo wiecej trzeba nieść rower niż jechać. Jest błoto, bajoro i poukładane pniaki po których co prawda da się przejść ale w spd'ach można łatwo orła wywinąć.

#35 Wędrowiec

Wędrowiec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 84 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 08:31

Hej

Propozycja jest luźna, więc trasę można dowolnie zmienić. Tego niebieskiego szlaku z Brochowa nie znam wogóle, a wybrałem go patrząc na mapę jako ciekawy powrót z Brochowa, żeby nie dymać dwa razy tą samą drogą. Myślę, że w maju jak słoneczko przygrzeje, to wszystkie trasy będą już w pełni przejezdne.

Pzdr Mateusz

#36 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 09:47

Bikergonia jest za 2. maja, ja jestem za 2. maja, tutaj jeszcze jakiś kolega był za 2. maja.
W takim razie niedziela 2. maja w godzinach porannych-dokładnie ustalimy jeszcze(ale wstępnie godzina 9).
Baza wypadu: Ja proponowałem zajezdnia Os. górczewska(Autobusy/Tramwaje z całej Warszawy), łatwo dojechać, jak komuś się nie chce to może wskoczyć w autobus-być może sam tak zrobię, bo nie chce mi się tłuc po tunelach, chodnikach, ulicach miłędzy samochodami, jak to zwykle robię. Jeżeli jest jakaś lepsza baza od strony Warszawy to powiedzcie proszę, ale myślę że ta jest ok, na dodatek jest obok ohydny fastfood macdonalds, więc można się zaopatrzyć w dodatkowe wysokokaloryczne jedzonko, choć wiadomo.. cukrów tam niewiele, ale zapychacz dobry, zwłaszcza jak mamy trochę pojeździć.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 27 kwiecień 2010 - 09:49

#37 Wędrowiec

Wędrowiec

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 84 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 11:34

Hej

A pomyślałeś o jakimś zarysie trasy. Autobus z Górczewskiej daje sporo możliwości na opracowanie fajnej pętelki, można wysiąść w Babicach, Zaborowie albo Lesznie i budować ciekawą trasę w oparciu o istniejące szlaki. Jak jeżdżę na Kampinos z kumplem, to trasę wymyślamy zazwyczaj właśnie w busie, żeby się nie nudzić. I załatwcie sobie mapkę ze szlakami, jeśli żadne z Was nie jeździło w tamtych rejonach przyda się na 100%. W Kampinosie czym dalej na zachód tym mniej ludzi. Życzę Wam miłej wyprawy i pogody.

Pzdr Mateusz

www.fizjoactive.com.pl

#38 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 13:57

Akurat Bikergonia się na Kampinosie zna ; ), więc zdaję się na Nią bez obaw.-w razie potrzeby można wsiąść znowu do autobusu, ale raczej można po prostu dojechać rowerkiem, nie ma co kombinować.

Prosiłbym tylko o zgłoszenie się konkretnych chętnych, żeby wiedzieć ile się ludzi spodziewać ze strony forum. Być może będzie więcej osób z drugiego forum rowerowego.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 28 kwiecień 2010 - 14:12

#39 ins4ne

ins4ne

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 4 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 21:34

Prosiłbym tylko o zgłoszenie się konkretnych chętnych

To ja konkretnie chętnie się zgłaszam i proponuję też trasę:

http://www.legiamtbm...trasa_laski.jpg

Trasa maratonu rzecz jasna :)

#40 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 22:03

Why not? Mi się podoba. Ale decyduje tutaj zbiorowość, jak przeforsujesz swój projekt na miejscu to jacha ; )
Kiedy ten maraton, bo ja w Legii chcę startować nadal.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych