Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

1.Kampinos, wyjazd 2.Szukam ludzi z Ursusa do wspólnej jazdy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 11:26

Witam,
Szukam ludzi(w wieku 19 +- parę lat, najlepiej z Ursusa do częstszej jazdy, a w przypadku tego konkretnego wypadu z całej Warszawy), które by po Świętach wybrałyby się na przejażdżkę po Kampinosie.
Gdzie: Zbiórka przystanek os. Górczewska.(zajezdnia autobusowa oraz tramwajowa-łatwo dojechać) http://www.ztm.waw.p...03-25&r=108&l=1
Kiedy:
Sobota po Świętach(10.04) godzina 9:45.

Od razu uprzedzam, że trasa będzie wymyślana w trakcie.
Porozsyłajcie to po ludziach z Wawy.

Lista(dopisywać się):
1.Duke.
2.
W przypadku niskiej frekwencji, zastrzegam sobie możliwość odwołania.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 28 marzec 2010 - 14:28

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.
Specjalizacja: ASP.NET-MVC 5

#2 Sol

Sol

Stały Bywalec

• Members
  • 504 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 16:04

Emm, gdybym organizował wypad, to starałbym się zaproponować przynajmniej zarys trasy ;).

Niezależnie weekend po świętach mam już zaplanowany, tak więc odpadam.

#3 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 16:15

Jestem nowy w tych okolicach, nigdy nie jeździłem tamtędy, niemniej wiem że są ciekawe trasy, jeżeli ktoś z Was ma opatentowany szlak, bardzo proszę, mówiąc że trasa będzie wymyślana w trakcie miałem w domyśle "dogadamy się"(to nie wypad na drugą stronę Polski tylko parę kilometrów od domu/15 minut autobusem, luz i improwizacja).

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.

#4 Sol

Sol

Stały Bywalec

• Members
  • 504 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 17:17

Spróbuj sobie zorganizować przewodnik Bikeboard Warszawa Zachodnia - jest tam kilkadziesiąt tras, w tym sporo po Kampinosie. Niezła rzecz - sama w sobie albo jako źródło inspiracji.

Ja w każdym razie będę walił do Kampinosu raczej w maju. Chcę też zrobić pętlę ode mnie przez Anin do Otwocka (w dolina Mieni) i powrót łęgami - ok. 90 km. Też maj, może wcześniej.

#5 Mrs_Sil

Mrs_Sil

Stały Bywalec

• Validating
  • 633 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 18:16

Czy ktos w ogole jezdzil juz w tym sezonie po kampinosie? Mam wrazenie ze jest tam jeszcze zbyt mokro ale moge sie mylic.

#6 mancer

mancer

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 46 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 18:24

Ja w czwartek trochę zahaczyłem o Kampinos. Ale nie dużo - robiłem lekki rozjazd i testowałem nowe opony. Przejezdność zależy od miejsca. Na części terenu sucho jak pieprz. Ale te niżej położone ciągle podmokłe.

Dziś ekipa z mazovi wybrała się w te okolice, i wyglada na to, ze sobie bez taplania sie w błocie pojeździli :) http://www.mazovia.v...tart=0&rid=1606

#7 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 18:38

W takim razie tym bardziej zapraszam! :)

#8 arczi

arczi

Dumny Forumowicz

• Members
  • 218 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 22:37

Chcę też zrobić pętlę ode mnie przez Anin do Otwocka (w dolina Mieni) i powrót łęgami - ok. 90 km. Też maj, może wcześniej.

O, kolega wie co dobre. Mienię najlepiej zaliczyć właśnie wiosną. Jak i w ogóle całe MPK jest wtedy najwdzięczniejsze dla rowerów.

#9 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 18:54

Na MPK to i ja bym się pisał :)
Z tym że nacierałbym od strony wschodniej...więc po prostu mógłbym przejechać z wami część trasy ;)
Może przy okazji Góra Lotnika ?

Sobotę 10 kwietnia mam raczej wolną, a w niedzielę jest powitanie wiosny RowerowyMińsk.pl i okazyjny trip po wydmach , więc odpada, zresztą większość ludu jedzie tego dnia do Otwocka na Mazovię :)

Użytkownik c1ach edytował ten post 29 marzec 2010 - 18:58

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#10 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 20:08

No, Mazovia w niedzielę, niby trzeba się regenerować, ale nie zakładajmy że każdy się na nią ciśnie, więc Ciach, jeśli chcesz jechać to się dopisuj. Nic chciałbym, żeby jak każdy poprzedni temat ten zakończył się gdybaniem.(podchodzę 3. raz do tematu, zastanawiam się czy może ludziom się nie chce zbierać i to nie ma sensu)

#11 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 18:43

W sumie Kampinos to tak mi średnio pasuje - musiałbym jechać pociągiem, bo inaczej wychodzi zbyt duży dystans...(sam dojazd do Kampinosu to ponad 100 w dwie strony).

MPK bliżej (walę polami i wychodzi 20-25 km do Otwocka), dlatego jeśli ktoś będzie uderzał w tamte rejony to chętnie się zabiorę :)

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#12 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 19:23

Ok, jest jeszcze ponad tydzień, więc nadal zachęcam do zapisów.

#13 Sol

Sol

Stały Bywalec

• Members
  • 504 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 19:28

W sumie Kampinos to tak mi średnio pasuje - musiałbym jechać pociągiem, bo inaczej wychodzi zbyt duży dystans...(sam dojazd do Kampinosu to ponad 100 w dwie strony).

MPK bliżej (walę polami i wychodzi 20-25 km do Otwocka), dlatego jeśli ktoś będzie uderzał w tamte rejony to chętnie się zabiorę :)

Dam znać - ale raczej bliżej maja, jeżeli nie w maju.

#14 sipap

sipap

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 40 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 23:11

Znajomy mieszka rzut beretem od Kampinosu i był w tę niedzielę na rekonesansie.Może był w innej części niż ta o której pisał wcześniej jeden z Kolegów,że było sucho.Bo tam gdzie on sie wybrał, było jeszcze mnóstwo rozlewisk,ścieżki błotniste i opowiadał,że więcej spacerował niż jeździł.
Dlatego dla mnie ten termin jest za wczesny.W zeszłym roku sporo tam jeździłem i są naprawdę fajne miejscówki,ale trzeba jeszcze trochę czasu,aby teren Parku podsechł.

#15 goldbloom

goldbloom

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 23:17

No, ja tam się trochę orientuję w części wchodniej, bo mam tam dom. Ile miałaby trwać wycieczka?
gg: 6060987

#16 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 23:21

TAk jak się nam ułoży, nie na czas bym patrzył ale na dystans, chciałbym ujrzec minimum 40 km na liczniku, a w zwyż tyle ile nogi dadzą i ile będzie na się chciało.
Jeśli 10 dni nie starczy na podsuszenie, najwyżej przesuniemy termin o jeden tydzień.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 31 marzec 2010 - 23:25

#17 goldbloom

goldbloom

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 23:26

Pytałem, żeby może jakoś określić trasę.
gg: 6060987

#18 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 00:21

Ok, załóżmy że między 2,5 a 5 godzin. Duży rozrzut. Jestm otwarty na propozycje z Twojej strony.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 01 kwiecień 2010 - 07:44

#19 mancer

mancer

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 46 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 08:15

Ostatnio sam jeździłem i w większości suchutko. Jest gdzie pojeździć. Zalane i podmokłe są jedynie tereny położone najniżej. Najlepiej je ominąć - nie pakujcie się tam gdzie zaznaczyłem czerwone X :)

Dołączona grafika

#20 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 18:21

Nikt się nie zgłosił.
ODWOŁANE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych