Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cannondale F5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 janekx

janekx

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 09:54

Witam

Mam okazję kupić Cannondale F5 rower z 2009, nóweczka jezdzona dosłownie 2 razy ?? Mogę go wyrwać za 2100 zł

amortyzator - DART 3 - blokada

tyl SLX
przod DEORE
manetki DEORE
hamulce AVID JUICY three
korby TRUVATIV fived
kola - JALCO disc X320
opony - HUTCHINSON
sztyca, mostek, kierownica - CANNONDALE

Prosze o opinie bo musze działać szybko :)

Pozdrawiam

#2 el_Majoros

el_Majoros

Stały Bywalec

• Members
  • 870 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 10:06

Jeśli jest rzeczywiście tylko po dwóch jazdach, posiada papiery i nie ma ukrytych wad to jest to dość dobra cena. zawsze to z 900 mniej niż w sklepie. A rowerek jest ok.
pzdr
---
Zdrada

#3 janekx

janekx

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 13:36

doradźcie mi jeszcze ile taki rowerek jest warty ??

http://www.allegro.p...?item=968199381

Z góry dzięki

#4 el_Majoros

el_Majoros

Stały Bywalec

• Members
  • 870 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 14:02

+- 2500 - 3000
pzdr
---
Zdrada

#5 janekx

janekx

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 15:17

+- 2500 - 3000
pzdr

A nie więcej ?? w sumie to rama carbon czyli najwyższa półka z tego co się orientowałem to jest ona z 2006 roku, no i osprzęt XT robi wrażenie

#6 Locomisiek

Locomisiek

Wtajemniczony

• Members
  • 1253 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 16:34

4 letni carbon jak dla mnie nie brzmi zbyt zachęcająco ogółem jeśli kupować rower na carbonowej ramie to nie pchać się w używane. Czy carbon to najwyższa półka, nie wiem, mi się wydaje że tytan jednak zbiera lepsze opinie. Poza tym nawet kross ma w swojej ofercie Rame Karbonową, Wiec po samym materiale stwierdzać czy jest ona z najwyższej półki czy nie, to nie bardzo jak dla mnie, choć nie mówię że akurat Giant robi kichę jakąś.

#7 Robert_gtw

Robert_gtw

Stały Bywalec

• Members
  • 686 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 16:40

bierz nawet się nie zastanawiaj, nówka wersja z v -kami katologowo 2900, z hydraulikami ok 3,5 kzł, użytkownik chicken2222 kupił ten model z v-kami w sklepie na promocji za 2100 z 2900 przecenione

dodatkowo rama ma dożywotnią gwarancje.... rower w całości robiony w usa, porządna maszyna

#8 qb4hkm

qb4hkm

Dumny Forumowicz

• Members
  • 99 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 20:54

i te piękne szlifowane spawy :-D

#9 janekx

janekx

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 21:26

ale podobno teraz ramy cannondale robią na Tajwanie :) i z dawnych sławnych ram została tylko naklejka na ramie :)

Ale co mi tam !!! KUPIŁEM :)

Odsyłam do recenzji która skłoniła mnie do zakupu :)

http://www.mtbnews.p...t/view/1152/39/

#10 Robert_gtw

Robert_gtw

Stały Bywalec

• Members
  • 686 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 01:17

ale podobno teraz ramy cannondale robią na Tajwanie :) i z dawnych sławnych ram została tylko naklejka na ramie :)

Ale co mi tam !!! KUPIŁEM :)

Odsyłam do recenzji która skłoniła mnie do zakupu :)

http://www.mtbnews.p...t/view/1152/39/

cóż z tego? Giant pochodzi i jest produkowany na Tajwanie... a jakie ramki mają :) hmmm:p

#11 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8173 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 09:35

janekx na tajwanie są robione tez procesory do Twojego kompa, dźwiękówki i inne pierdoły. Tajwan to autonomia. To nie są praktyczniue Chiny, nawet prawo jest troszkę inne. Pomiędzy Tajwanem, a Chinami jest przepaść jakościowa. Takie powiedzenie że z Tajwanu to kiepskie, było dobre 20 lat temu. Też mam ramę z Tajwanu.
Dołączona grafikareBike.pl serwis rowerowy Rzeszów

#12 janekx

janekx

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 10 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 10:00

janekx na tajwanie są robione tez procesory do Twojego kompa, dźwiękówki i inne pierdoły. Tajwan to autonomia. To nie są praktyczniue Chiny, nawet prawo jest troszkę inne. Pomiędzy Tajwanem, a Chinami jest przepaść jakościowa. Takie powiedzenie że z Tajwanu to kiepskie, było dobre 20 lat temu. Też mam ramę z Tajwanu.

Hehe nie zrozumcie mnie zle to nie jest moja opinia nic do ram z Tajwanu nie mam :) Powtarzam tylko informacje zaczerpnięte z netu o przeniesieniu produkcji na tajwan :) ale doczytałem że testy jakościowe dalej są przeprowadzane w stanach

#13 chicken22222

chicken22222

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 52 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 09:54

Jak Ci sie jeździ na tym rowrze ? Dla mnie rewelacja , amor tylko trochę twardy .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych