Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ubezpieczonko auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 comatose

comatose

Stały Bywalec

• Members
  • 960 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 22:58

No nie powiem, bardzo ciekawy temat - kilka osób na forum rowerowym dyskutuje TYLKO o ubezpieczeniu auta i o niczym innym :P
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.

#42 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 14:13

A dlaczego by nie ? :P przecież w offtopie jesteśmy hehe i nikomu nie wadzimy naszymi zainteresowaniami :P

#43 justyna26

justyna26

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 82 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 05:57

Podobno OC ma pójść w najbliższych miesiącach i latach mocno w górę i docelowo osiągnąć taki poziom jaki mają w UK. Już teraz nie jest tanio, a ma być jeszcze drożej.

Podobno najmocniej mają to odczuć młodzi kierowcy, bez historii.

W mBanku mają usługę ubezpieczenia auta. Zarówno pod względem OC jak i NNW czy AC.

#44 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8452 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 18:53

Podobno ponad 300 tysięcy kierowców jeździ bez OC :)

u1549y2014v4.gif

#45 vanessa8

vanessa8

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 9 postów

Napisano 13 luty 2018 - 13:07

Zawsze mnie zastanawialo co maja Ci ludzie w glowach. Przeciez nie mozna jezdzic bez ubezpieczenia, a bez przegladu to juz wcale .. a zapewne w obydwu kategoriach mozna znalezc setki tysiecy kierowcow. Wszystko jest oczywiscie tylko do czasu jak nie wpadna na niespodziewana kontrole .. bo wlasnie pod katem stanu technicznego auta najczesciej zatrzymuja. Ja rozumiem, ze stawki za ubezpieczenie wzrosly jednak trzeba szukac jakichs alternatyw. Przeciez w kazdym miescie jest jakis doradca ubezpieczeniowy .. wystarczy isc i porownac oferty. W lepszej sytuacji sa natomiast osoby przymierzajace sie do zakupu samochodu z salonu .. tutaj do wyboru beda mieli o wiele lepsze warunki. Dobrym tego przykladem moze byc oferta Dacii https://www.daciafin...zenia-pakietowe gdzie w pakiecie jest o wiele taniej niz osobno. Zawsze w miare mozliwosci trzeba sie orientowac jakie sa dostepne opcje, a nie tylko na wszystko narzekac :) Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych