Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ubezpieczonko auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 05 grudzień 2009 - 12:41

Zawsze to jakieś pozytywne działania na rzecz społeczeństwa , przy okazji można zobaczyć na ile są wiarygodni i czy mają sprawną obsługę ;) , mi podoba się to że nawet nie ubezpieczonym u siebie pomagają z tego co jest napisane na stronie www.

#22 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2009 - 23:32

A co do samego ubezpieczenia auta, to czytałam ostatnio, że dla nowych najtańsze OC ma PZU. Dla starszych chyba już tak dobrze nie jest, ale nie wiem czy sporo odbiegają od innych TU, chyba nie

#23 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:56

Młodzi kierowcy się podobno interesują PZU i chętnie się tam ubezpieczają może to dzięki innowacyjności. W każdym razie muszą być z nich zadowoleni bo i karty pomoc podobno mają wzięcie.

#24 comatose

comatose

Stały Bywalec

• Members
  • 960 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:30

"Podobno" ta informację też pochodzi z ich strony internetowej? Moim skromnym zdaniem słowa "PZU' oraz "innowacyjność" znajdują się po przeciwnych stronach barykady. Nie za bardzo rozumiem Twoje podejście do tematu, większość ludzi wybrałoby opcję najtańszą, bo niby po co przepłacać skoro inni dają to samo. Przerabiałem PZU na własnej skórze już wielokrotnie - złamana noga, skręcona kostka, wypadek samochodowy, potrącenie przez samochód, pęknięta rura z wodą w międzyczasie jeszcze jakieś powybijane paluchy w szkole. W żadnym z tych przypadków PZU nie było innowacyjne, mają tam takie samo głupie podejście do klienta jak w TP i Poczcie Polskiej i o ile rozmowa z miłą panią która shandluje nam jakąś polisę jest jak najbardziej OK to jak przyjdzie co do czego i będziemy chcieli kasę odzyskać to przestanie być tak kolorowo.

edyta:
Małe zestawienie cen OC dla samochodu o pojemności silnika 1,5l i mocy 114km, planowany przebieg roczny >20 000km, właściciel poniżej 25 lat.

http://img192.images...77/19242643.png

Użytkownik comatose edytował ten post 08 grudzień 2009 - 22:50

Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.

#25 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 16:42

Nie mówię o OC u nich tylko o AC :P , a tu chyba rozumiesz moje podejście że chętnie zapłacę więcej a co do PZU no to każdy ma jakąś swoją indywidualną opinię o nich , taki link do artykułu odnośnie ubezpieczeń samochodowych http://www.gu.com.pl...4586&Itemid=231

#26 janja

janja

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 11 postów

Napisano 10 grudzień 2009 - 10:04

No to wychodzi na to, ze i OC maja najtańsze, co prawda na nowe samochody, ale obiecują nie podnieść składek, które to od dzisiaj mają być wyższe.

#27 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 10 grudzień 2009 - 23:17

Jeśli chodzi o OC na starsze samochody to mają drożej. Ale na nowe już są najtańsi więc ogólnie nie jest tak źle. Ja też bym nie użyła słowa innowacyjność, ale zaobserwowałam w ostatnim czasie spory skok jakościowy i obsługi, i infolinii, i strona taka czytelniejsza.

#28 janja

janja

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 11 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 10:43

Jeśli chodzi o infolinie to bez zastrzeżeń, miła rozmówczyni, a co najważniejsze kompetentna była.

#29 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 17:31

No, a kiedyś nie zawsze tak było. No ale ważne że się poprawiają:)

#30 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:46

Kupiłem sobie kartę pomocy przez internet , bez żadnych problemów. Mam nadzieję że nie będę zmuszony jej użyć xD.

#31 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 16:41

Jak pogo da będzie dalej taka jak teraz, to pewnie w końcu Ci się przyda :)
NIe żebym Ci tego życzyła, ale jak przetestujesz to napisz co i jak :)

#32 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:26

Warto się podzielić jakie mamy dotychczasowe doświadczenia z ubezpieczycielami w końcu to topick informacyjny.

#33 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 17:57

No ładnie, w taką pogodę jak teraz to lepiej mieć przy sobie taką kartę, bo nie wiadomo kiedy się zakopiemy albo auto padnie

#34 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 17 styczeń 2010 - 17:59

Ja się ostatnio przed swoim własnym garażem zakopałem xD przy wyjeździe na uczelnię... na szczęście pzu pomoc nie musiałem wzywać bo jakoś go rozkołysałem i ruszył ale byłem już nieźle wkurzony :D

#35 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 22 styczeń 2010 - 00:39

W taką pogodę to oprócz karty trzeba mieć przy sobie łopatę :D

#36 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 12:03

Trzeba bo wiadomo różnie bywa a ta zima jest wyjątkowo sroga i chyba jeszcze sobie ten śnieg dłuuugo poleży. A miał być efekt cieplarniany :D

#37 krokodyl

krokodyl

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 8 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:43

Nie wierz w ten efekt cieplarniany, to bujda :)

Teraz to i dobre ubezpieczenie potrzebne, bo ciągle jakieś wypadki

#38 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 17:41

A jakie było wasze najgorsze zdarzenie drogowe jakie mieliście ? Mi się zdarzyło w lecie, wszyscy kierowcy wiedzą co się dzieje jak spadnie lekka mżawka na rozgrzaną pełną oleju jezdnię i niestety klientka przede mną wyhamowała gwałtownie a ja do niej dojechałem walnąłem ją w tył ;/ i do rowu mnie zniosło trochę odbiłem na szczęście i nikomu się nic nie stało ale zniżki straciłem.

#39 janja

janja

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 11 postów

Napisano 09 luty 2010 - 15:06

No właśnie gdzie jest to globalne ocieplenie? :)
Ja spokojnie przejeździłam zimę nie licząc kłopotów z odpaleniem autka rano podczas tych dużych mrozów. Raz dzwoniłam po pomoc, a potem jakoś dawałam radę, mam nadzieje ze już te mrozy nie wrócą.

#40 gibelo

gibelo

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 28 postów

Napisano 15 luty 2010 - 23:36

Hymm a co myślicie o tym tanim ac + oc w pzu ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych