Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

wygodny rower dla dziewczyny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 areks

areks

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2007 - 20:40

Witam Wszystki!
Jako że moje obeznanie z tematem rowerowym zakończyło w momencie kiedy kupowałem swój ostatni rower - czyli jakieś 8 lat temu, zwracam sie do Was z wielką prośbą o radę: ;) Jaki rower kupić, ale nie dla mnie (mój jeszcze posłuży z roczek - musi - brak funduszy), lecz dla mojej lubej.
Już wymieniam do czego i jak często ten rowerek miałby służyć:
1 - musi byc wygodny - dobra postawa, dobre siodło (dziewczyna ma problemy z kregosłupem)
2 - jazda po drogach polnych/leśnych, asfaltach raczej rekreacyjnie bez większych obciążeń, ale w sezonie letnim z przebiegiem do ok 150 - 200 km tygodniowo (bałdzo lubimy wycieczki rowerkowe w tereny nam nieznane)
3 - od czasu do czasu (dwa "długie" weekendy rocznie) wypad gdzies dalej na kilka dni - niezawodny, z możliwości doczepienia sakiewek i w miare kulturalną jazdę
4 - fundusz: 1700,00 PLN

Pozdrawiam i bardzo proszę o radę.

Arek

#2 vanos24

vanos24

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2007 - 18:27

http://www.pol-sport...o/_info/?id=774

na co dzień mam do czynienia z tymi rowerami , naprawdę super wykonanie - prywatnie będę brał 2 sztuki- jeden dla mojej kobiety 2gi dla siostry :)
jeśli chodzi o dostępność to pojawią sie w dobrych sklepach rowerowych na terenie całego kraju w przeciągu 2 - tygodni
seria CAT to specjalna geometria ramy pod kobietę, krótszy mostek, i troszkę inne siodełko .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych