Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie polecacie sklepy ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heskey

Heskey

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 22 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 17:24

Jak w temacie :) Jakie polecacie sklepy w wawie z dużym wyborem, z których zadowolony wyjadę dobrym rowerem :P ??

#2 Sol

Sol

Stały Bywalec

• Members
  • 504 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:04

:: PLUS :: Sklep rowerowy - www.rowery.com.pl - mają generalnie dobry wybór, tyle że bardziej w sieci niż na miejscu. Plus można u nich dostać ciekawe części

Rowery Kellys, Merida, Author, Jamis, akcesoria rowerowe, serwis rowerowy - Sklep Rowerowy Duda - Serwis - jw

Sklep sportowy - sprzęt turystyczny. Rowery, narty, plecaki i inne akcesoria turystyczne. - sieciówka z dużym wyborem na miejscu. Warto polować na przeceny, nocki bez VATu itp.
  • Heskey lubi to

#3 bikergonia

bikergonia

Dumny Forumowicz

• Members
  • 327 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:42

W sklepach poniżej jest spory wybór rowerków, ubiorów i innego szpeja rowerowego. Zresztą pojedź i sam zobacz.

I tak cztery sklepy ix-a: Artykuł: Nasze Sklepy (ID: 4098) - Skleprowerowy.pl - Sklepy rowerowe w Warszawie - serwis, ubiory rowerowe, czę�ci rowerowe, rower MTB
Airbike - Sklepy
www.legion-serwis.com.pl

Użytkownik bikergonia edytował ten post 16 lipiec 2009 - 10:45

GTRider's
SPECRider's

#4 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 00:20

Jeśli chodzi o serwis mogę z pełną odpowiedzialnością polecić sklep w którym pracuję.
Leader Górczewska 250A, Warszawa
Leader - sklep rowerowy, foteliki, bÅ‚otniki, bidony, sideÅ‚ka rowerowe Trzymam pieczę nad tą stroną i z dnia na dzień ją rozwijam, na dniach powinny zajść duże zmiany w asortymencie-rowery. Osprzęt pojawi się troszkę póniej.

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.
Specjalizacja: ASP.NET-MVC 5

#5 Vilbo

Vilbo

Konto usunięte

• Konto usunięte
  • 802 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 00:45

Ja polecam bikemana na Pradze Południe(ulica Samolotowa chyba) Kupowałem tam rower i nadal mi banan z twarzy nie schodzi ;) profesjonalna obsługa wiedząca czym się zajmuje i bardzo dobre doradztwo drogą mailową. Wadą tego sklepu jest wybór rowerów ograniczony tylko do marki Giant :/

Promocje i nowo�ci z kolekcji 2009! / Internetowy sklep rowerowy Bikeman / Bikeman

Użytkownik Vilbo edytował ten post 21 lipiec 2009 - 00:48

#6 Violettta26

Violettta26

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 15:53

Byłam w zeszłym tygodniu w serwisie na Górczewskiej 250a i... no aż ręce opadają!

Nie dość że mnie wzięli za głupią i naiwną to jeszcze mi ubliżali!
Kusili niskimi cenami, a okazały się kilkakrotnie wyższe (4~5 razy)
Nie powiedzieli o wszystkich kosztach
Wmawiali mi że po wymianie kół muszę zapłacić za regulację hamulców którą realizują tylko w ramach serwisu za kwotę 3-krotnie wyższą niż miała mnie wynieść naprawa. Koszt regulacji jednej przerzutki to kolejne 20PLN po czym może okazać się że nie to było przyczyną i trzeba dopłacić za kolejny serwis.

Dobra rada: Ustalcie cenę z góry, zapłaćcie i weźcie kwit potwierdzający zapłatę. Żadnego płacenia po serwisie bo oczy z orbit wyjdą. A najlepiej to nagrywajcie rozmowy. Żałuję, że nie wzięłam dyktafonu bo bym załączyła jak mnie ładnie facet zjechał. I KONIECZNIE sprawdzajcie WSZYSTKO nawet to czego nie powinni ruszać!

Za to mogę polecić serwis na przeciwko Tesco. Pojechałam tam skonsultować sprawę i bez żadnego podpowiadania i dociekania facet mi wszystko ładnie wyklarował.

Pozdrówka!

#7 anteki

anteki

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 33 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 10:37

:: PLUS :: Sklep rowerowy - www.rowery.com.pl - mają generalnie dobry wybór, tyle że bardziej w sieci niż na miejscu. Plus można u nich dostać ciekawe części

PLUS'a to akurat nie mogę polecić. Od połowy maja sprawdzają, czy mają interesującą mnie sprężynę do Manitou na miejscu.
Dostałem chyba ze 4 maile, że "powinna być, za chwilę sprawdzę i dam znać". I nic poza tym.
Na szczęście bez problemu można gdzie indziej kupić od ręki :)
kontrowersyjny i brutalnie szczery pajac z forum :)

#8 irwin

irwin

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2011 - 11:35

ja polecam sklep Zebra ul. Bodycha, maja konkurencyjne ceny jezeli chodzi o warszawa i nie moge powiedziec ale znajde tam zawsze to co chce

#9 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 11:40

Sorry, moja opinia była sprzed dwóch lat. Mój znajomy serwisant już się wyniósł stamtąd niemal dwa lata temu i co się tam teraz dzieje to nie wiem, ma dodatek właściciel sklepu dokonuje nielogicznych wyborów i trwoni kasę.

Byłam w zeszłym tygodniu w serwisie na Górczewskiej 250a i... no aż ręce opadają!

Nie dość że mnie wzięli za głupią i naiwną to jeszcze mi ubliżali!
Kusili niskimi cenami, a okazały się kilkakrotnie wyższe (4~5 razy)
Nie powiedzieli o wszystkich kosztach
Wmawiali mi że po wymianie kół muszę zapłacić za regulację hamulców którą realizują tylko w ramach serwisu za kwotę 3-krotnie wyższą niż miała mnie wynieść naprawa. Koszt regulacji jednej przerzutki to kolejne 20PLN po czym może okazać się że nie to było przyczyną i trzeba dopłacić za kolejny serwis.

Dobra rada: Ustalcie cenę z góry, zapłaćcie i weźcie kwit potwierdzający zapłatę. Żadnego płacenia po serwisie bo oczy z orbit wyjdą. A najlepiej to nagrywajcie rozmowy. Żałuję, że nie wzięłam dyktafonu bo bym załączyła jak mnie ładnie facet zjechał. I KONIECZNIE sprawdzajcie WSZYSTKO nawet to czego nie powinni ruszać!

Za to mogę polecić serwis na przeciwko Tesco. Pojechałam tam skonsultować sprawę i bez żadnego podpowiadania i dociekania facet mi wszystko ładnie wyklarował.

Pozdrówka!

Przygotowanie do matury z informatyki. egzaminów oraz realizacja projektów w Javie i C#.

#10 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 20:18

A ja w kwestii zakupów mogę polecić Airbike. Co prawda wizytuję głównie ten przy KEN (okolice Płaskowickiej), ale wierzę że inne są na podobnym poziomie.
Zakupy przez ich sklep internetowy to czysta przyjemność - wybierasz towar, sprawdzasz dostępność (liczbę sztuk) w danym sklepie stacjonarnym, jedziesz do niego i kupujesz/odbierasz :)
Dostępność towarów z tego co doświadczyłem jest aktualizowana na bieżąco - wiele razy korzystałem z takiej opcji i nigdy nie zdarzyło się, aby towaru nie było w rzeczywistości na miejscu.
Taki przegląd asortymentu w necie jest świetną rzeczą, oby jak najwięcej sklepów tak robiło.

W Plusie zdarzało mi się także kupować/bywać kilka razy. Ogólnie to malutki sklepik jest, ciężko tam w ogóle trafić :) Obsluga ciepła i przyjazna, w razie czego doradzi prawdziwy biker, a nie ktoś z doskoku.
Ze sprawami technicznymi radzą sobie tylko mechanicy, którzy czasem bywają dość "wyluzowani" i zajęci rozmową z kolegami, a czasem ich nawet nie ma bo jeżdżą na zawody (przynajmniej są profesjonalni) i rowery klientów muszą zaczekać.
Na maile odpisują raczej słabo, ale niektóre rzeczy mają niemalże na wyłączność jeśli chodzi o okolice Warszawy, więc trzeba tam czasami bywać. Szczególnie gdy ma się Manitou :)

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#11 Maciejfloyd

Maciejfloyd

Wtajemniczony

• Members
  • 1048 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 20:26

Również polecam AirBike. Wszakże kupowałem u nich tylko raz (buty i pedały - naprawdę fachowo mi doradzono i cierpliwie w sprawie butów) ale wszystko przebiegło bez problemów. Faktycznie mają świetny system aktualizacji i wiadomo, że towar jest na sklepie.

#12 Duke48

Duke48

Elita Forum

• Members
  • 2128 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 15:45

Ja polecam dwa, jeden na wiertniczej przy TVNie, mają tam bardzo dobrego serwisanta(znajomy), mimo że rowery zgoła innej natury niż XC,FR itd...
Polecam też dirty40 na ryżowej, jeśli ktoś chce mało wydać i mieć dobrze zrobione(serwis, bo części 150% normalnej ceny, przykład Reba za 1800 z hakiem). Poza tym bardzo miła atmosfera.

Użytkownik Duke48 edytował ten post 26 sierpień 2012 - 15:47

#13 VeniCreator

VeniCreator

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 14 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 13:01

Bike salon na Ostrobramskiej. :)

#14 BrunoWarszawa

BrunoWarszawa

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2015 - 16:29

Polecam sklep SPORT SET przy Obozowej 95 - sprzedaż rowerów TREK i UNIBIKE. Do tego spory wybór odzieży rowerowej oraz fachowa pomoc w kwesiach technicznych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych