Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Porównanie Amorow XCR/XCR EVO2. Pomocy !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tolak

Tolak

Jestem tutaj Nowy

• Members
  • 13 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 17:13

Suntour XCR 100 EVO2+BLOKADA SKOKU+GRATIS SIODŁO (670506968) - Aukcje internetowe Allegro

Suntour XCR 100 Z BLOKADA SKOKU+GRATIS SIODŁO WAW (676724373) - Aukcje internetowe Allegro

Potrzebuje waszej pomocy:). Mianowicie nie wiem ktory amortyzator wybrac. Przeczytalem dokladny opis obu amortyzatorow na aukcji, preczytalem takze wzmianke o EVO 2 gdzie opisuja iz jest on nowszy cudowniejszy etc. Jednak jak wiadomo allegrowicze wypisuja najróżniaste rzeczy aby opchnac swoj produkt ;). Lecz zastanawiam sie jak to tak z tymi amorkami jest na prawde w praktyce? moze ktos z was mial z nimi doczynienia i moze mi polecic ktory z nich wybrac. Pewnym jest ze wybiore jednego z nich i dodam ze sklaniam sie ku tej drugiej opcji (starszy model) ze wzgledu na kolor:D (biały)

#2 maniak

maniak

Dumny Forumowicz

• Members
  • 300 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 18:09

Widocznie nie doczytałes dobrze w opisie :P To sa te same amortyzaatory tylko inne kolory :D

#3 c1ach

c1ach

Wtajemniczony

• Members
  • 1348 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:45

Nie kupuj żadnego z nich od tego użytkownika !!
Wsadza kit - te amorki są z demontażu i mają 18 cm rury sterowej - może nie wystarczyć. Nawet nie ma odrobiny uczciwości, bo przecież "nikt się nie skapnie", a że krótsza to może ktoś nie doczyta.
Pełnowartościowy nowy amor ma sterówkę dużo ponad 20 cm, popatrz sobie XCR'y na innych aukcjach, wszystkie mają rury 25,5 cm :)

GT i-Drive 3.0, Kona Honky Tonk

#4 Sifo Dyas

Sifo Dyas

Początkujący Forumowicz

• Members
  • 30 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:45

na obu aukcjach jest dokładnie to samo i wcale nie są to najnowsze amortyzatory, na allegro są dostępne nowsze, np ten, akurat w tym momencie nie widzę innych kolorów ale parę dni temu były czarne i białe i zapewne za kilka dni będą znowu, sam mam w planach kupno białego i sprawdzam co kilka dni oferty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych