Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wypady w góry , zawody - asx

asx góry relacje zawody zdjęcia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 13:03

Dla mnie glupota czysta. Dobrze, ze zyjesz, a pomyslales o innych, pewnie nie.

Na bierząco myśle na drodze :) . Dla niektórych głupota , dla innych sztuka ... :)

#22 kundello

kundello

Moderator

• Members
  • 8453 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 16:19

Kurde, muszę tam pojechać:) lubię podjazdy, a potem zjazdy po wielkich dziurach:)

u1549y2014v4.gif

#23 wert

wert

Stały Bywalec

• Members
  • 783 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:41

Na bierząco myśle na drodze :)

I z tym widać różnie bywa u Ciebie.

#24 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 12:35

13.09.09r.
XIII OTWARTE MISTRZOSTWA RUDY ŚLĄSKIEJ W KOLARSTWIE GÓRSKIM

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Zdjęcia :
http://www.bikeforum...php?albumid=569

Wpis :
http://asx0.bikestat....php?did=234390

14,29 km , 13,80 km teren .

Z BS :

Przed zawodami niestety byłem nieco chory i coś mam nie tak z piszczelem (musze do lekarza) . Na zawody mój rower pojechał bez 1 szprychy . No ale jakoś dałem rade . Trasa była dosyć trudna, podobno nawet na MŚ są łatwiejsze . Kilka fajnych technicznych stromych zjazdów i kilka morderczych podjazdów i muldek . A teraz bardziej hardkorowa część : przejazdy przez mostki z których możnało wlecieć do jeziorka (były koła ratunkowe) a za nimi ostro do góry oraz jeden ostry zjazd (padało przed , więc nieco błota było) na którym jak potem patrzałem kilka dziewczyn sie przewaliło , jedna to z rowerem poleciała . To była część trasy na którą nie za ciekawie się patrzyło (zasada prosta : nie hamować) . Zawody profesionalnie zorganizowane , speakerka ciągle mówiła kto jedzie itp. Do wygrania w losowaniu był np Rock Shox za 2,5 tys wśród młodych zawodników . No i na koniec miejsce : 5/6 . Jestem zadowolony bo za mną był gościu co w przeciwieństwie do mnie miał spd i opony na teren (ja mam całe zdarte semi-slicki xd) . Troszke ciężko mi się jechało bo jednak choroba osłabiła oraz stres strasznie na trasie zadziałał ,że cieżko z powietrzem było . Ogólnie to fajnie jak zawsze :) .

#25 Britax

Britax

Elita Forum

• Members
  • 2170 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 18:47

No to gratuluję udanego występu;) Mnie niestety na 24 na 32 kilometrze hak walnął, no i po wyścigu:(

#26 Scott

Scott

Wtajemniczony

• Members
  • 1316 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 19:44

Trasa była dosyć trudna, podobno nawet na MŚ są łatwiejsze .

Taa, szczególnie w Canberze...

#27 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 21:27

Taa, szczególnie w Canberze...

No może przesadziłem nieco :D . Ale taką opinie usłyszałem na zawodach :P .

#28 asx

asx

Wtajemniczony

• Members
  • 1794 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 17:41

28.11.09r.
Wisła-Mały Stożek-Duży Stożek-Wisła Głębce-Ustroń-Skoczów-Ochaby-Pawłowice

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Zdjęcia :
http://www.bikeforum...php?albumid=603

Wpis :
http://asx0.bikestat....php?did=254440

50,21 km , 6,50 km teren .

Z BS :
Jak widać , czasem z przejezdnością było ciężko ale i tak było ekstra :) . Po długim odpoczynku (suszeniu i ogrzewaniu sie) w schronisku , niezły zjazd oraz trasa Wisła - Pawłowice , przez to ,że mój transport się spóźniał a za zimno na czekanie było . Na zjazdach musiałem robić przerwy bo by mi kostki w palcach odmarzły .

#29 Jack Rzeznik

Jack Rzeznik

Stały Bywalec

• Members
  • 843 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 16:40

Haha, bylem w ustroniu chyba 2 tygodnie temu a tam dalej bagno jakiego nie bylo, pomimo tego, ze juz dawno nie padalo. No coz, wiec w tym sezonie nie ma co liczyc na sucha trase, byc moze nie ktore odcinki beda suche. A wiec dobrze Ci mowilem, ze bedzie tam błotko miłe

@@Drugie z polanką
O ile SIE NIE MYLE obok byly takie domki jedno rodzinne - blizniaki, 10m dalej Bładnica a po prawej stronie (za dwu pasem) 4 domy a tam jeden mój, ale mogla mi sie tez okolica popiepszyc

Użytkownik Jack Rzeznik edytował ten post 29 listopad 2009 - 16:46

#30 edghaar

edghaar

Wtajemniczony

• Members
  • 1822 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 16:52

dżizaz krajst, ale zwózkowa masakra O.O

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: asx, góry, relacje, zawody, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych