Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

XMO by mozo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Danielasty

Danielasty

Wtajemniczony

• Members
  • 1142 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 21:12

skok:5cm, w praktyce 3cm
amortyzacja:sprężyna
tłumienie:brak
rozmiar:1 cal
materiał:raczej cr-mo
hamulce:V-ki lub tarcze
cena60-80zł
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Amortyzator z niskiej półki, dla ludzi których nie stać na lepszy lub taki im wystarcza. Wbrew pozoru całkiem dobry amortyzator. Teraz coś o samej amortyzacji. Wszystko zależy jaką pozycje mamy i jak mocno jest dociążone przednie koło. Mimo tych 3 cm, wchodzi cały nawet na 1 cm krawężnikach korzeniach czy dziurawych chodnikach. Poniżej 10 C amortyzator odmawia pracy choć nie wiadomo czemu. Sprzedający twierdzi że tam jest tylko 1 sprężyna, dla mnie zwykła sprężyna nie może przestać działać od mrozu :|
Zaraz po zimie, psiknąłem WD 40 na golenie, oczywiście dołem wszystko wyleciało, następnie zdjąłem "nakrętki" do niczego służące jak tylko do ozdoby
i wlałem trochę oleju kujawskiego który również wyleciał, ale poprawiła się praca :). Teraz to co wszyscy czekali - regulacja, no nie stety łatwo tu tego nie znajdziemy :(, amortyzator używam już pół roku ostrego katowania w mieście jak i w lasach wcześniej wypomnianych. Aktualnie amortyzator pracuje z tarczą 160mm. luzów nie ma prócz tarczy która jest przykręcona tylko na 5 śrubkach a nie 6 :). Szczerze amortyzator polecam, dla ludzi którzy nie oszczędzają napędu i brakuje pieniędzy na amortyzator. Wcześniej miałem zooma 327 który był gorszy i mułowaty od tego. a 80zł to cena nie jest wygórowana jak za taki sprzęcik

czemu napisałem recenzje. Napisałem ją dlatego że ludzie czasami nie doceniają takiego sprzętu, który jest w miarę dobry żeby zapoczątkować jazdę XC

Użytkownik Danielasty edytował ten post 17 kwiecień 2009 - 09:35
edycja zdjęć

#2 nevermind

nevermind

Wtajemniczony

• Members
  • 1753 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 21:46

Proponuję obrócić zdjęcia.
Istnieje różnica między umysłami chorymi a głębokimi...
Galeria grupy Śląsk || Galeria grupy Śląsk cz.2 || Moje własne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych