Forum rowerowe

Witaj na forum rowerowym BikeForum.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Rejestracja jest szybka i łatwa więc dołącz do nas już dzisiaj!

Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: rower trekingowy dla dziewczyny

1. 23-06-08 22:07
    Jestem tutaj Nowy

rower trekingowy dla dziewczyny

Jestem amatorka wiec potrzebuje roweru głównie dla krotkie wycieczki rowerowe za miasto ( 20-max 50km) ale rower musi jeszcze zdac egzamin na tygodniowej wyprawie po pojezierzu augustowskim z całym ekwipunkiem!
    Rower musi być w miare lekki ( max do 13 kg, sama ważę 48 kg, mierze 159 cm, więc mięśni mam nie za dużo . Budżet do 1600 zł. W tej cenie ogladałam KTM Life One, Author Vista, Gary Fisher Jiburon, Unibike Crossfire i Scotta? Ktory wybrać? A może znacie cos lepszego?

2. 24-06-08 07:49
    Dumny Forumowicz Avatar bebzon
    Dostał podziękowań 19
    jezdze UNIBIKE GLOBETROTTER i nie mam zastrzezen, dopiero niewiele ponad 2 tys. km, moze inne typy tej firmy tez sa dobre,

Odpowiedz na ten temat