Forum rowerowe

Witaj na forum rowerowym BikeForum.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Rejestracja jest szybka i łatwa więc dołącz do nas już dzisiaj!

Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Największy sklep rowerowy w W-wie

1. 18-04-08 23:09
    Jestem tutaj Nowy Avatar Katia

Question Największy sklep rowerowy w W-wie

Jak w tytule - gdzie mogę znaleźć duży wybór markowych rowerów w Stolicy? Ceny są bez znaczenia, bo pewnie i tak będę kupować via Internet.

Pozdrawiam.

2. 20-05-08 23:02
    Jestem tutaj Nowy
    Podbijam - up! Także będę wdzięczy za odpowiedź ... i przy okazji najlepiej jak ktoś wskaże dobry sklep w Warszawie, oferującym szeroki asortyment oraz możliwość dokonywania zakupów w korzystnym systemie ratalnym - najlepiej 0% ... no w ostateczności "0 %"

3. 22-06-08 16:07
    Jestem tutaj Nowy
    Też bardzo chciałbym się dowiedzieć ...

4. 22-06-08 20:53
    Dumny Forumowicz Avatar arczi
    Dostał podziękowań 24
    Przecież tego jest u nas jak mrówków. Nawet google o tym wiedzą.
    Na początek może Skiteam.pl

5. 22-06-08 22:53
    Stały Bywalec Avatar wert
    Dostał podziękowań 58
    Może też być:
    http://www.classicsport.pl/
    W ofercie mają KTM, Kross, Mongoose, GT
    Ja tam kupowałem

6. 14-03-09 10:30
    Jestem tutaj Nowy
    Sklep sportowy - sprzęt turystyczny. Rowery, narty, plecaki i inne akcesoria turystyczne.

jest o tyle fajnie, że można sobie pojeździć i sprawdzić czy rower leży, przynajmniej przy ul. Karolkowej.

W sezonie duża kolejka do serwisu, polecam czekanie na wyprzedaże. Oczywiście najlepiej rower kupić poza sezonem - sprzedawca będzie miał dla Was czas - w sezonie nie liczcie na pełną uwagę. Rower kupiłem w bodaj lutym 2007 i z 6 godzin siedziałem, chwilami 3 chłopaków z obsługi mi pomagało

Zaimponowali mi jak w 2008r. dawali poradnik w Gazecie Wyborczej jak dobrze kupić rower naprawdę przydatny i rzetelny. Jednak jak już gdzieś pisałem mam do nich stosunek neutralny - wiadomo trzeba uważać bo można przepłacić.

7. 14-03-09 11:18
    Wtajemniczony Avatar Paweł_S
    Dostał podziękowań 161
    IMO skiteam jest kiepski:/ Oczywiście jeżeli wiesz co i jak, a coś ciekawego wypatrzysz, to polecam bo zdarzają się duże zniżki jednak jeżeli chcesz kupić coś z "wyższej" półki a nie orientujesz się zbytnio w rowerach to nie polegałbym na skiteamowych doradcach...
    Skiteam po prostu jest nastawiony na zwykłych "niedzielnych" kolarzy, którzy kupią Garego Fishera Wahoo i git.
    Poza tym skiteam'owa załoga zdarza się w ogóle nie znać na rowerach
    http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=4801
    http://www.forumrowerowe.org/lofiver...hp?t19483.html
    http://www.forumrowerowe.org/index.p...hl=innej+bajki
    W ogóle to polecam konkurencję jeżeli chodzi o Warszawę
    PS
    I Airbike na Ursynowie dobrze wygląda
    "W życiu warto jest robić coś ciekawego."

8. 14-03-09 11:41
    Dumny Forumowicz Avatar arczi
    Dostał podziękowań 24
    Skiteam można polecić w okresie promocyjnym, kiedy to użądzają czyszczenie magazynów. Mistrzowie przecen rowerów. Poza tym faktycznie.. dno. Serwis fatalny. Co kumpel użerał się z nimi cały poprzedni sezon ze swoim trekkingowym Cube'm to... ocierało się o groteskę. Aż ciężko było mi w to wszystko uwierzyć. Brak elementanej wiedzy o oczywistych oczywistościach. Na Karolkowej jeden z serwisantów zaciągał cyrylicą i pachniał 40 procentami.
    Ceny innych akcesorii i odzieży to kosmos. Skiteam jedzie na wyrobionej przed laty marce i dość sporej popularności w mieście. Faktycznie. Na 17 Stycznia wjeżdza się jak do centrum handlowego i tak tez można się tam często poczuć.

Airbike faktycznie jest ciekawy. Zwłaszcza oferta i ceny butów robią dobre wrażenie.
    Polecam też Grochowską trylogię, czyli trzy niezależne sklepy usytuowane obok siebie w pawilonach na Grochowskiej 8 vis-a-vis Reala. GT Polska, Królak i coś tam jeszcze. W ofercie większość dostępnych na rynku marek. Cenowo i jakościowo bardzo si. Można? Można.

9. 14-03-09 15:16
    Dumny Forumowicz Avatar Gas
    Dostał podziękowań 4
    Proponuję sklepy:
    na rogu Al. Niepodległości i Odyńca
    na Nowowiejskiej (pomiędzy Waryńskiego i Pl. Politechniki)
    Decathlon (praktycznie jedna marka)
    Blue City

....
    WOLNY TYBET!

10. 14-03-09 19:14
    Elita Forum Avatar Duke48
    Dostał podziękowań 119
    Ski-Team odpuście sobie. Ceny zawyżone, sprzedawcy wyłapuja laików i wciskają rowery za 5k, ochroniarze mają zespół kompulsywno-impulsywny, czy jak to sie nazywa itd.
    Nauka oraz realizacja projektów w Javie, C#(również pod platformę Windows Phone).
    Przygotowanie do matury z informatyki.

Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni