Forum rowerowe

Witaj na forum rowerowym BikeForum.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Rejestracja jest szybka i łatwa więc dołącz do nas już dzisiaj!

Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Maraton Rowerowy [500/24] Lublin - Wrocław

1. 24-01-12 19:46
    Jestem tutaj Nowy

Maraton Rowerowy [500/24] Lublin - Wrocław

Witam

Chciałbym zorganizować maraton rowerowy na trasie Lublin - Wrocław. Impreza, jeśli znajdą się chętni na taki dystans, odbyłaby się na początku czerwca (wstępnie można założyć, że start byłby 8 czerwca, piątek). Oczywiście termin jest póki co orientacyjny, chciałbym z imprezą zdążyć przed EURO2012 i trafić na jakąś sensowną pogodę. Powrót z Wrocławia pociągiem. Trasa przejazdu poprowadzona mało uczęszczanymi drogami w linku poniżej.
    http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hjezeoepupflksmh

W maratonie może wziąć udział każdy, każdy samodzielnie odpowiada za siebie na trasie, nikt nie ma obowiązku dojechać do końca, może zrezygnować w dowolnym momencie. Na trasie możemy się wspierać, ale nie ma takiego obowiązku. Przejazd na luzie, bez napinania się.

Jeśli interesuje cię ten temat to daj znać. Konkrety będą pojawiać się bliżej samego wyjazdu. Liczę na odzew.

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez login ; 24-01-12 o 19:51

2. 24-01-12 20:04
    Moderator Avatar Raptor
    Dostał podziękowań 86
    A jakie masz doświadczenie w takich przejazdach?
    http://www.web-star.org <<-- tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, reklama, grafika..

3. 24-01-12 20:10
    Jestem tutaj Nowy
    w tamtym sezonie przejechałem 9600, max 320 dziennie po górach. Chyba wystarczy.

4. 24-01-12 20:17
    Moderator Avatar Raptor
    Dostał podziękowań 86
    Spoko, po prostu pytam.

Ale szczerze - zanim sam zorganizujesz, sam przejedź

Jeśli chcesz, przyłącz się do Nas. Otwieramy sezon długodystansowy 11-13 maja. Generalnie start Kraków/Katowice i ruszamy na północ na Hel.. mamy tylko większy cel 700km. ale pojedzie około 15-18 osób, wiec będzie w miarę pokaźny peletonik. Jedzie też samochód który będzie wiózł nasze rzeczy.. Będzie elita BBT+kilku nowicjuszy długodystansowych.. My to pociągniemy, a słabsi będą siedzieć "na kole"

Jeśli nie czujesz się na siłach na całe 700 to możesz np przyłączyć się w Częstochowie i zakończyć w Gdańsku.

p.s. to nie będzie wyścig.. wszystkim napinaczom powiedzieliśmy, że nie mogą z nami jechać Generalnie plan jest około 24-26h. Ja Kato-Gdańsk zrobiłem sam w 22h więc w peletonie pójdzie szybciej
    http://www.web-star.org <<-- tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, reklama, grafika..

5. 24-01-12 20:25
    Jestem tutaj Nowy
    a ja mimo wszystko chcę pojechać z ekipą (o ile się znajdzie) na dystansie Lublin - Wrocław, po drodze gra na harmonii, śmichy chichy, luz i kompletny brak napinki. Zapraszam

6. 24-01-12 20:33
    Moderator Avatar Raptor
    Dostał podziękowań 86
    Wcześniej to bym się może zdecydował, ale w Czerwcu mam już maratony długodystansowe i nie bardzo

7. 12-04-12 10:10
    Jestem tutaj Nowy
    Na tą chwilę widzę to tak:

dojazd pociągiem do Wrocławia, wyjazd z Lublina o 19.20 piątek 01.06.2012 (ewentualnie tydzień później) pociąg przyjeżdża na miejsce o 6.18 sobota 02.06.2012 (ewentualnie tydzień później), jest jedna przesiadka, istnieje możliwość wykupienia taniej kuszetki (koszty niebawem ustalę).

Start z Wrocławia i jazda ustaloną trasą do Lublina, w czerwcu istnieje przewaga wiatrów zachodnich
    http://pl.windfinder.com/windstats/w...c_warszawa.htm
    powinno być łatwiej jechać, a jak wyjdzie to się okaże.

Pojadę jeśli znajdzie się ktoś chętny na udział.

Prawdę mówiąc inny termin nie będzie mi pasować ze względu ma maratony MTB Nałęczów, Lublin, Chełm
    Ostatnio edytowane przez login ; 12-04-12 o 10:12

Odpowiedz na ten temat