Forum rowerowe

Witaj na forum rowerowym BikeForum.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Rejestracja jest szybka i łatwa więc dołącz do nas już dzisiaj!

Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Kupno Nowego Roweru...

1. 30-04-10 22:57
    Stały Bywalec Avatar Dorcia
    Dostał podziękowań 12
    ostatnio wystawiłam na allegro swój rower do sprzedania.To Author agang z wymienionym amorem i hamplami.I to rower do 2000 tyśnawet trochę mniej.Jeśli chcesz coś bliżej na ten temat-piszJa sprzedaję go ponieważ na moje dolegliwości muszę zmienić rowerA Author jest w bardzo dobrym stanie.Ja na nim i skakałam i zjeżdżałam,więc nadawał się do wszystkiego(prawie )pozdrower
    doczytałam, że raczej nie łaki i lasy...więc na pewno zmiana opon musiałaby mieć miejscejeśli chodzi o mój rower, ale zapraszam do dyskusji
    Ostatnio edytowane przez Dorcia ; 30-04-10 o 23:00

2. 01-05-10 10:14
    Jestem tutaj Nowy
    Do samego końca nie jestem pewny... a co byście powiedzieli na ten oto rower? nie znam się na osprzęcie więc porównując go chociażby z Axisem jak wypada rower? który lepszy?

Crosser SX:
    http://www.mbike-rowery.pl/cross/crosser-sx.html

W sumie mało ludzi odpisuje aż tak mało jest na tym forum ludzi chętnych do pomocy? i podpowiedzi laikowi...

Mimo to dziękuję tym którzy do tej pory odpowiedzieli i podzielili się swoją wiedzą
    Pozdrawiam
    Andrzej

3. 01-05-10 10:29
    Wtajemniczony Avatar clavdivs
    Dostał podziękowań 114
    Ci co sie znaja niestety nie odpiusuja, bo by co tydzień musieli odpisywać na podobne temty.

Operujesz w dobrych markach:

Mbike 12.5 kg to jest waga bardzo dobra, napewno mniejsza niz w przypadku axisa i do tego cena 1500 zł

Mbike wygrywa.

http://www.scott.pl/product.php?id_cat=244&id_prod=1359

Taka moja dodatkowa propozycja do rozważenia.

4. 02-05-10 23:44
    Jestem tutaj Nowy
    Witam po raz ostatni jeszcze się spytam i nie będę zadręczał użytkowników tego forum tym pytaniem... otóż jakby ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat specyfiki danych rowerów co który ma lepsze lub gorsze bo to że cena i marka to nie robi dużej różnicy ważne jest co rower ma jednak w sobie jakim sprzętem jest zbudowany...
    Dlatego chciałbym się dowiedzieć jeszcze który tak naprawdę ma lepszą specyfikacje w sobie?

Crosser SX:
    http://www.mbike-rowery.pl/cross/crosser-sx.html

lub

Cross Kelly's Axis:
    http://www.kellys-bicycles.com/index...&subcat_id=250

Biorę pod uwagę także jednak to że serwis Axis'a mam na swoim osiedlu a Crosser'a pół miasta do przejechania... ale to jeden plus taki poboczny...
    Będę wdzięczny za jakieś wskazówki i porady o ile to nie nachodzi za naruszenie regulaminu...
    Pozdrawiam
    Andrzej

5. 03-05-10 11:23
    Dumny Forumowicz Avatar piechu
    Dostał podziękowań 17
    Moim zdaniem Mbike jest lepszy. A co ma lepszego przedewszystkim wagę, lepszy amortyzator chociaż tutaj różnica nie będzie zbyt duża, ma amortyzowaną sztyce a jeśli wybierasz crossa to komfort ma dla Ciebie znaczenie.
    A serwisem to nie masz się co sugerować raczej zbyt częstym bywalcem tm nie będziesz.

Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2