Forum rowerowe

Witaj na forum rowerowym BikeForum.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Rejestracja jest szybka i łatwa więc dołącz do nas już dzisiaj!

Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: skurcze mięśni

1. 03-05-09 20:19
    Dumny Forumowicz Avatar misio_gogo
    Dostał podziękowań 40

skurcze mięśni

Od pewnego czasu łapią mnie krótkotrwałe (silniejsze lub mniej) skurcze ud i łydek. Dzieje się tak głównie parę godzin po dłuższej/ bardziej wymagającej jeździe, ale nie tylko. Stąd pytanie, aby im zapobiegać wystarczy uzupełniać niedobory magnezu, czy trzeba też pomyśleć o innych pierwiastkach? Chętnie też poznam jakieś "domowe" metody na tego typu przypadłości

2. 03-05-09 20:30
    Początkujący Forumowicz
    Dostał podziękowań 4
    Witam.Sa rozne teorie,czeste to odwodnienie,brak magnezu badz niedobor ''energi''-czyli miesnie sa glodne.Podczas wysilku trzeba dozowac w malych ilosciach i czeso energie w postaci weglowodanow.Przy dlzszym wysilku warto popijac izotonik a rowniez miec ze soba podzielona pelnoziarnista bulke z seremi szynka z drobiu badz indyka.Pozdrawiam.Ps. wazne jest takze odpowiednie zakonczenie treningu-wyciszenie organizmu i wazne jest przeprowadzic stretching.Tez mialam kiedyspodobne problemy i pomogly mi te wskazowki.

3. Użytkownicy, którzy podziękowali za tę wiadomość:

4. 03-05-09 22:30
    Wtajemniczony Avatar bender
    Dostał podziękowań 115
    Odkąd jeżdżę na rowerze mam ten sam problem. Od kiedy zacząłem łykać magnez z witaminą B6 ustąpił więc może i u Ciebie to pomoże.

5. Użytkownicy, którzy podziękowali za tę wiadomość:

Odpowiedz na ten temat